01.04.2012

Бонбоньєрака – стильний маленький подарунок.

Весільні бонбоньєркиМабуть кожен з вас хоча б раз зустрічав на весіллі ці маленькі різнокольорові коробочки з цукерками, шоколадками чи з горішками всередині.

Часто в такі коробочки також кладуть невеличкі сувенірчики і слова подяки гостям.

Траплялися мені також випадки, коли бонбоньєрки були досить дорогими і складалися зі срібних аксесуарів та прикрас.

Звідки ж вони взялися і що собою символізують окрім данини європейській моді?

Історія бонбоньєрки.

Ця гарна традиція прийшла до нас із Заходу. У перекладі з французької мови бонбоньєрки (іноді вимовляють як “бомбоньєрки”) означає “витончена коробка для цукерок”. Весільні бонбоньєрки – це подарунки гостям весілля на знак подяки за те, що вони відвідали ваше торжество. Як правило, в бонбоньєрку кладуть невеликі цукерки, горішки, рафаелкі, марципани …
Звичай виготовлення і дарування бонбоньєрок з мигдалем всередині з’явилася дуже давно, ще в ті часи, коли дозволити собі таке задоволення могли тільки дуже багаті люди. Адже цукор, з якого робили глазур для мигдалю, був рідкісним і дорогим продуктом, його привозили аж з Індії.
Чому саме глазурований мигдаль прийнято класти всередину бонбоньєрок? Мигдаль має гіркуватий смак, але, покритий глазур’ю, набуває ще й солодкого відтінку – все разом це символізує солодко-гірку природу шлюбу.
У багатьох країнах прийнято вважати, що саме мигдаль приносить удачу, любов і щастя, є свого роду божественним схваленням на весіллях, хрестинах і релігійних церемоніях. Для молодят мигдаль є символом життєвого достатку.
Число мигдалин, які кладуть усередину бонбоньєрок, повинно бути непарним. Три мигдалини символізують наречену, нареченого і їх майбутню дитину, а п’ять – щастя, здоров’я, багатство, достаток і довге життя. Зрозуміло, що в якості наповнення для бонбоньєрок можна використовувати будь-які інші солодощі: цукерки, шоколад, печиво. Та й упаковка може бути різноманітною: і коробочки, і мішечки з тканини.

На яких святах зустрічаються бонбоньєрки?

Початково в світі бонбоньєрки були обов’язковим атрибутом на весіллях, хрестинах та великих релігійних святах. З часом їх почали використовувати на ювілеях та корпоративних вечірках. В нашому регіоні бонбоньєрки є дуже поширеними на весіллях, а на інших святкуваннях вони зустрічаються рідше. Хоча, як на мене, їх можна дарувати з будь-якого приводу, якщо ви хочете виказати свою повагу до гостей, котрі завітали на вашу свято та залишити їм щось на згадку.

Коли дарувати бонбоньєрки?

Як і коли вручати бонбоньєрки гостям, ви повинні вирішити самі, виходячи зі сценарію вашого весілля. Щоб не завантажувати себе зайвими турботами під час свята, молодята можуть заздалегідь розкласти сувеніри поруч з тарілками – це стане не тільки приємним сюрпризом для кожного гостя, але і стильним доповненням до декору столу. Бонбоньєрки можна об’єднувати з посадковими картками, тоді вони будуть не тільки приємним, але й корисним доповненням столу.

Вручення бонбоньєрок можна поєднати і з процедурою обдаровування молодят. Такі сувеніри стануть хорошим знаком вдячності та уваги до людей, які прийшли в цей день привітати щасливу пару. Бонбоньєрки можна викласти на спеціально прикрашений стіл витонченої пірамідою. Процедура вручення подарунків, часто меркантильно-занудна, стане красивою і гламурної завдяки відповідного жесту молодят – врученню бонбоньєрок.

Однак самим стильним прикрасою весільного вечора і незабутнім елементом свята може стати вихід з бонбоньєрки. Їх потрібно заздалегідь скласти в красивий кошик, прикрашену в тому ж стилі весілля. І в кінці весільного вечора наречена в супроводі нареченого підходить до кожного гостя, і зворушливо і красиво вручає ці милі подарунки.

Весільні бонбоньєрки з розсадковою карткою

Але в цьому випадку є ризик, що гості, котрі не змогли дочекатися завершення святкування, можуть не отримати свого подаруночка. Тому, оптимальним я вважаю або розкладання бонбоньєрок біля тарілок, об’єднавши їх (якщо це можливо) з посадковими картками, або дарування їх під час вітання у відповідь на подарунки гостей.

Що стосується ювілеїв, корпоративних вечірок та хрестин, тут теж можна краще дарувати бонбоньєрки на початку святкування.


 Часто, желая что-то изменить в своем имидже, мы начинает экспериментировать с прической. Чтобы не получить неожиданный эффект, лучше для начала выбрать гель для нормальной фиксации волос. А потом уже пробовать разные  экспериментальные варианты.

Весілля, Корпоративна вечірка, Тематичні вечірки, Ювілей , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *