04.11.2011

Лаундж весілля

Розрізання весільного тортаПишучи ці рядки я чудово розумію, який шквал критики та гострих слів викликаю на свою голову. Але не поділитися своїми роздумами не можу. Хоча, насправді, нічого нового я не відкрию, просто зведу в єдине ціле і спробую систематизувати ті елементи та тенденції, котрі існують зараз на весіллі в розрізненому вигляді.

Отже, потроху відходять у минуле весілля з непомірною кількістю їжі на столах, потужною кількістю спожитого алкоголю та гулянками до самого ранку. Змінюються в цілому концепція весілля та підходи до його організації. Як саме? Спробую виділити основні моменти.

Сьогодні темою нашої розмови буде лаундж-весілля. Сам термін лаундж, вікіпедія поснює так: Лоунж (також лаундж) (англ. lounge music) — термін у популярній музиці для позначення легкої, фонової музики, яка спочатку часто звучала в холах (звідси і назва — англ. lounge — вітальня, хол, кімната для відпочинку, публічний будинок). Виходячи з цього, будемо говорити про легкий стиль весілля.

Концепція весілля

Поступово міняється концептуальний підхід до весілля. Міняється від загально-примусового до індивідуального. Різні люди розважають по-різному і якщо гість на весіллі цілий вечір не відходив від фуршетного столу чи ласував дарами моря з бокалом пива у руках – це не означає що йому було нудно, просто він так розважається. Власне так, на мій погляд має виглядати концепція лаундж-весілля – дати гостям можливість розважатися так, як їм більше подобається. Звичайно, конкурси, розваги, запальні танці не виключаються – вони просто позиціюються на тих гостей, кому це до смаку.

Стиль весілля. Лаундж-весілля переважно декорується у одній кольоровій гамі. Хоча дотримання кольорової гами властиве всім весіллям, де декоратори мають смак і відповідально підходять до своєї справи.

Кремове весілля

Особлива увага приділяється гостям та їхньому комфорту. Досить практично в цьому випадку використати велику карту столів з поіменними списками гостей. Вона, як правило, знаходиться при вході до залу.

Карта розстановки столів

Особлива увага приділяється розсадковим карткам, які замовляються завчасно і виконуються з творчим підходом. Тут головне ваша фантазія.

Розсадкові картки-серветки
Тривалість весілля. В більшості випадків таке святкування є легким як для молодят так і для гостей, тому дуже рідко закінчується пізніше 24.00. Хоча, цілком можливо, що серед присутніх на святі знайдуться великі шанувальники нічного способу життя і танцювальна програма затягнеться до години другої-третьої ночі.

Сценарних хід весілля

Сценарний план весілля.  Він теж поступово змінюється. Про максимальну європейську стилізацію весілля я уже писав раніше, тому зараз зупинюся тільки на тих елементах українського весілля, котрі підпадають під категорію лаундж. Отже, кількість застіль на такому весіллі переважно зменшується до двох (а не трьох, як у нас зараз в більшості трапляється). Страв на столах суттєво менше, але вони вишуканіші і оригінальніші. За кількістю їжі та столах уже ніхто не женеться.

Після першого застілля молодята танцюють свій подружній танець і розрізають весільний торт. Причому перший танець особливо виділяється різноманітними спецефектами та хореографічною постановкою.

Перший танець молодят

Далі музиканти (чи діджей) виконують повільні танцювальні світові та українські хіти, причому не голосно (приблизно на 50%  тихіше ніж зазвичай), фотограф розставляє виїзну фото студію і фотографує молодят зі всіма охочими гостями. Акцент на активну танцювальну програму не робиться.

Фотостудія на весіллі

Вже другий танцювальний захід розпочинається зі знімання фати, підв’язки,  кидання весільного букета чи фати нареченої. Далі настає час активної (драйвової) танцювальної програми. Тут уже музиканти чи ді-джей керують парадом і розважають гостей до завершення святкування.

Тематичні майданчики на весіллі. Вони почали з’являтися вже досить давно. Адже, по своїй суті, фуршетний стіл – це той самий тематичний майданчик, де гості, котрі не танцюють, можуть поласувати чимось смачненьким та поспілкуватися. не так давно фуршетні столи почали розділяти на “солодкі” (кава, чай, тортики, печенька), пивні (пиво, горішки, фісташки, риба, раки і т. д.), українські (самогон, сало, квашені огірки, капуста і т. д.) та інші.

Фруктовий стіл на весілліУкраїнський стіл на весілліСолодкий стіл на весіллі

Таке розмежування уже сміливо можна назвати початком активного впровадження тематичних майданчиків. І найближчим часом таких тематичних майданчиків стане ще більше. Адже уже зустрічаються  у весільному дійстві намети з кальянами, середньовічні ристалища та інше.

Кальянний зал на весіллі

І кількість таких тематичних майданчиків на весіллі буде обмежуватися тільки уподобаннями молодят та гостей і їх фінансовими можливостями.


Партнер посту: Оптимальным решением для выбора материала упаковки для вашей продукции является картон т 21 – эта марка соответствует всем мировым требованиям и выглядит  красиво и презентабельно.

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *