06.08.2010

Літаки тут не літають, або “Королівське весілля”

31 липня  о 5 вечора  за місцевим часом 2010 Челсі Клінтон, донька колишнього Президента США Білла Клінтона та  нинішнього Держсекретаря США Хілларі Клінтон, нарешті вийшла заміж за свого давнього друга і співробітника інвестиційного банку Марка Мезвінскі. Про підготовку до цього весілля преса шуміла уже близько місяця.
Сам президент США Барак Обама запропонував подружжю Клінтон організувати весілля в Білому домі, у той час, а актор Тед Денсон, друг сім’ї, запропонував зіграти весілля в його будинку на Мартас-Віньярд. Але пара вибрала для проведення весільної церемонії колишній будинок бізнесмена-мільйонера Джона Джейкоба Астора  IV, розташованому над Гудзонівскою протокою в невеликому містечку Райнбек, штат Нью-Йорк.

Весілля відбувалося в ідилічному наметі, оздобленому білими трояндами на заході сонця теплого літнього дня – саме так, як хотіла наречена. За традицією, до весільного вівтаря наречену підвів батько, одягнений, як і наречений, в строгий темний костюм з чорною краваткою.

У цей пам’ятний день на нареченій було плаття від Vera Wang за 30 тисяч доларів і ювелірні прикраси за 250 тисяч доларів, не рахуючи обручку, вартістю понад 900 тисяч доларів, а проведення весільної церемонії обійшлося нареченим та їх сім’ям у 5 мільйонів доларів.

Порадіти за одне з найяскравіших подій в житті 30-річної Челсі Клінтон прийшло 500 гостей, серед яких були присутні Стівен Спілберг, продюсер Стів Бінг, Барбара Стрейзанд і Опра Уїнфрі.


Останні приготування складалися з закриття частини федерального повітряного простору, а секретні служби забезпечували безпеку під’їзного шляху до місця проведення весільної церемонії

Цю подію американці швиденько охрестили “Королівська весілля”, думаю, враховуючи бюджет свята, вони були не далеко від істини.

Весілля

Напишіть відгук