17.08.2010

Ой гірка горілка, або – “Закусюйте, панове!”

Якось не прижилися у нас безалкогольні весілля – чогось не припали до смаку ні молодятам ні гостям. Мабуть тому, що не в традиціях це українського народу – святкувати “насухо”. Але чи всі можуть спокійненько куштувати оковиту на весіллі? Про це зараз і піде мова, а точніше – про тих людей, котрим пити на весіллі дуже не бажано.

Наречена та Наречений. Спочатку думав про цих персонажів весілля тут не згадувати, але життєвий досвід підказує інше. Передвесільне хвилювання, фізичне та моральне навантаження весільного дня, можуть призвести до несподіваних та неприємних наслідків після вживання навіть невеликої кількості алкоголю. А ще коли молодята беруть келихи і йдуть за столи до гостей, фінал такого походу може бути непередбачуваним. Неодноразово доводилося бачити коли весілля завершувалось раніше – поки молодий ще може більш-менш самостійно триматися на ногах. Траплялися випадки і з нареченою – коли на перетанцьовуванні з дівчатами паморочилося в голові і підкошувалися ноги. Тому рекомендую утриматися від алкоголю на час весілля щоб потім не відтворювати події цього дня за відеозаписом.

Дружба та Дружка. Дуже важливі персони на весіллі, котрим зловживати алкоголем ну зовсім не личить. Завжди, спілкуючись з нареченими та дружбами з дружками напередодні весілля, намагаюся пояснити що камера, котра знімає молодят, обов’язково ловить у фокус найближчу  свиту. І не зовсім гарно виглядає дружба, котрий спить в салаті чи дружка, що сповзає під стіл. Вже не говорю про це, що ці люди – повинні допомагати молодятам і підтримувати їх протягом усього весілля.

Батьки. Знаю що ви зараз подумали. Так, мені теж не приємно про це писати. Але ці люди, як правило, напередодні весілля викладаються дуже потужно і емоційно і фізично. А ще так хочеться щоб гостям було весело! А тут ще кум кличе випити чарку за здоров’я молодят, а закусити – потім, бо вже чогось бракує чи знову хтось кудись кличе. В такі екстремальній ситуації дуже легко переоцінити свої сили.  Наслідки можуть бути досить сумні.

Гості. Ну тут окреме питання. Гості п’ють завжди і це добре. Але на кожному весілля знайдеться “герой”, котрий перевершить всі сподівання, навіть свої. Добре, якщо він стане родзинкою свята і почне танцювати танці народів світу в оригінальному виконанні. Але, часом в такій ситуації виявляються і не зовсім артистичні нахили людської натури.

Що робити, або як краще? Для послаблення можливої дії алкоголю на людський організм є кілька засобів як народних так і медичних. Рекомендується зранку в день весілля випити активованого вугілля, з розрахунку 1 таблетка на 10 кг ваги людини. Шкоди від цього не  буде, а користь – так. Ще рекомендують в народі з’їсти кусень хліба з великою кількістю масла. А ще в кожній аптеці вам порекомендують велику кількість медичних препаратів. А взагалі, краще дуже обмежити кількість алкоголю, чи принаймні, мити чарку з інтервалом в 20 хвилин – за цей час алкоголь повністю засвоюється в організмі і ви можете контролювати свій стан. Ну і найголовніше порада – коли п’єте, то закусюйте шановні!

Весілля, Організація весілля , , , , , , , ,
2 Comments
  1. Я б продовжив розділ “Що робити…”. Якщо напившийся – “любімєц публікі” – то потрібно якнайдовше йог оутримувати в такому стані. А якщо піяк агресивний, то після консультації з знаючими його людьми, його потрібно або споїти і вкласти спати або просто спровадити подалі від свята.
    До речі, спостереження, чомусь як правило другий, агресивний тип п’яничок ще й напрочуд дужі хлопці:-)

Напишіть відгук