30.05.2013

Весільний флешмоб (Відео)

Весільний флешмобСьогодні дуже хочу вам розповісти про одну подію, котра трапилась на весіллі 25 травня цього року в ресторані “Вілла Австрія” біля Львова.

До слова, все весілля було дуже цікавим та насиченим подіями та позитивними емоціями, але весільний флешмоб мені трапився на весіллі вперше.

Ще на стадії підготовки до свята, молодята розповіли мені, що готують танцювальний виступ з дружбами та дружками і хочуть його показати на завершення другого застілля. Щоб зробити його цікавішим та оригінальнішим, ми разом доопрацювали концепцію подачі цього виступу і отримали такий собі флешмоб.

Не буду розповідати як готувалась ця постановка, а одразу перейду до суті справи.

Отже, до поставки було залучено одне піаніно (до слова сказати, дуже розстроєне, вартує адміністрації ресторану його настроїти) молодята, дружи та дружки і один діджей.

Коли завершувалось друге застілля, я попросив гостей залишитись на місцях, бо зараз наречена виконає музичну композицію на піаніно. Під оплески гостей, в супроводі нареченого, наречена підійшла до піаніно і розпочала виконувати класичну композицію. Що було далі – дивіться.

[youtube]http://youtu.be/Er28G_cljAI[/youtube]

Ось такий у нас відбувся весільний флешмоб. Комусь він сподобався, хтось залишився байдужим, але молодята робили його для себе і для  гостей від щирого серця і я впевнений, ні вони, ні гості цього не забудуть.

На завершення хочу побажати усім, хто планує своє весілля, підійти до його реалізації творчо і не лінуватися зробити щось цікаве.


Хочете бути в курсі всіх подій Львова, тоді читайте свіжі новини на Дивись.info.

Весілля, Організація весілля, Щось цікаве , , , , , , ,
One Comment
  1. Флеш-моб для мене-це своєрідне ствердження для себе вільної позиції, без зайвого ангажу та притаманних славянських понтів. Справді люди своєю підготовкою висловлюють небайдужість до молодят, адже в силу буднів не завжди стає часу та сил… Я за експерименти. Відстоюю з товаришами позиції весільних музик у живому складі, щоби нарешті люди зрозуміли і називали речі своїми іменами… Ді-джей! музИкант! ведучий, конферанс’є, кухар, бармен і т.д. Це усе фахівці на своїх позиціях, а не кухар вказує де розміщувати колонки, музиканти виправляють рецептуру борщу, ще й відкривають вина на банкеті супроводжуючи свято недолугими заїждженими фразами, не вміло виконуючи функції ведучого… Насамперед публіка повинна сама розуміти чого очікує від певного свята, заходу і шукати недоліки спочатку у собі, а потім у інших. Вітання для Романа і ко!!!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *