Про себе писати завжди важко, але буду пробувати, отже я, Роман Метельський – ведучий, тамада, організатор свят, сценарист та режисер свят. За освітою я режисер та актор театру та естради. Вже більше п’ятнадцяти років років працюю в сфері організації та проведення свят та масових заходів у ролі сценариста, організатора та ведучого.  В портфоліо уже більше 500 робіт у цій галузі:  від днів народжень , весіль, корпоративних вечірок і до фестивалів, вуличних дійств та всеукраїнських конкурсів.

Люблю творчо підходити до організації свята, люблю придумувати щось цікаве і реалізовувати найрізноманітніші творчі фантазії.

Вважаю що ведучий – це як сапер, котрий працює без репетиції (бо як можна зробити репетицію весілля? 🙂 ) і без права на помилку. Адже кожне свято повинно бути найкращим і запам’ятатися гостям та винуватцям на багато років вперед.  Тому в цій роботі не буває дрібниць і неважливих елементів. Все повинно працювати на одне – зробити свято найкращим.

В більшості випадків працюю в класичному стилі, але дуже люблю експериментувати над образами та стилями свят.

Організовую та проводжу також різноманітні програми з тімбілдінгу в приміщенні та на природі.

 

Тут викладаю кілька фото у різних творчих образах:

Переглянути більше фото >>

Тут відео з пісочної церемонії реєстрації шлюбу, проводив її в липні 2013 року:

Це відео новіше, але зараз в програмі багато змін та доповнень. Взагалі кожне весілля унікальне і на відео можна побачити хіба стиль та манеру ведення. Ваше весілля буде іншим.

Ці відео дуже старі, але якось рука не підіймається видалити :