26.07.2010

Весільна містика, або про те – про що не можна говорити…

Сьогодні хочу розповісти про весільні прикмети та енергетику весілля. Я чудово розумію що зараз звертаю до себе гнівні погляди всіх, хто не вірить у такі речі. Чесно визнаю – поки я не почав вести весілля – теж не вірив у цю «лобуду». Але один раз стикнувся, другий, третій… і … зрештою, повірив… Є там щось таке. Таке, що важко пояснити. Я все приписую весільній енергетиці. Тобто гості, котрі зібралися на весілля, разом з молодятами та батьками, утворюють своїми емоціями разом енергетичне поле. Дуже потужне поле. І з цим полем потрібно дуже обережно поводитись. Адже одна ненавмисна негативна думка чи негативний вислів можуть наробити клопоту, а найбільш вразливими є молодята, їх батьки та близькі родичі. Щоб нічого поганого  не сталося – розповім трохи про свої спостереження.

Розмови про болячки. В жодному випадку не можна говорити на весіллі про свої чи чиїсь хвороби, недуги та каліцтва. Можна «накликати» погане самопочуття на молодят.

Розмови про бійки. Навіть жартома не можна говорити нічого про бійку (навіть думати не можна). Заборонені всі жарти на зразок «Бійку замовляли?» чи «Що то за весілля без бійки». Цієї теми просто не існує. Про можливі наслідки розповідати, сподіваюсь, непотрібно.

Ресторан на “поганому” місці. Дуже не рекомендується  святкувати весілля в ресторані навпроти цвинтаря.Також краще не робити весілля в залах, що стоять на місцях колишніх катівень, моргів, тюрем і так далі.  Є дуже великі шанси на негативний вплив цього місця.  Сюди також варто додати приміщення теперішніх чи колишніх казино – позитивною енергетикою вони теж не відрізняються.

Але досить про погане. Зараз розкажу про позитивні моменти. Їх теж може бути достатньо багато, якщо з розумом розпорядитися весільною енергетикою.

Як замовити сонячну погоду в день весілля. Так, ця весела добра прикмета дійсно працює. Принаймні в цьому мене переконували наречені. Отже наречена, за тиждень до весілля, при зустрічі з представниками котячої породи, повинна їм низенько поклонитися і гарно запросити на весілля. Всіх котів, котрих зустрінете. Якщо у вас алергія на котів – вихід теж є. Потрібно напередодні покласти своє весільне взуття на підвіконня – носками назовні. І сонячна погода в день весілля вам гарантована. Хоча, згідно прикмет, якщо у день весілля йде дощ – це обіцяє довге спільне життя, якщо падає сніг – то ознака багатого щасливого життя.

Що кидаємо, весільну фату чи букет? Взагалі букет почали кидати  тоді, коли в нареченої була дуже символічна фата, або її взагалі не було.  Наречені традиційно кидали фату – щоб другий раз заміж не виходити. Тож вирішуйте самі що кидати 🙂

А тепер кілька слів про приємні весільні прикмети – адже їх більшість.

 • Традиційно молодят зустрічають хлібом та сіллю в ресторані, отже, хто відірве більший шматок, вважається що той і буде в домі господарем.
 • Молодят за весільним столом треба посадити на овече руно, вивернуте нагору вовною, щоб жили багато.
 • Не варто їхати до церкви чи РАГСу прямою дорогою, краще обирати складні шляхи, щоб заплутати нечисту силу.  Гучні сигнали автомобіля також відлякують злих духів. В світі, для відлякування нечистої сили, до авто наречених чіпають порожні металеві банки.
 • Наречена перед вінчанням  має трохи поплакати. Краще, якщо сльози будуть від настанов батьків, а не через щось інше.

Думаю, при бажанні, ви зможете знайти дуже багато різноманітних прикмет, порад, звичаїв та  застережень. Але, пам’ятайте – будь-яку прикмету можна сприймати як позитивну – так і не зовсім. Все у Ваших руках.

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля , , ,
9 Comments
 1. Що кидаємо, весільну фату чи букет?… – здається мені гуру тамада Роман Метельский розказував, що раніше кидали саме фату, але дівчат в лінію позаду нареченої не ставили. Молоду підводили до великого високого паркану, і шановна наречена мала кинути якомога дальше і вище фату, щоб вона перелитіла. Вроді не помиляюсь ))

  • Так! Раніше кидали фату,особливості розташування дівчат в кожному регіоні різне. Є також випадки, коли дівчата стоять в колі, а наречена з заплющеними очима розкручується і кидає фату навмання. Словом варіантів є багато.

 2. Щодо “теж не вірив у цю «лобуду».” – кажуть, що воно працює, навіть якшо в то не віриш:-)

 3. Наталія та Галина 06.08.2010 at 19:38 Відповіcти

  Про бійку говорити не можна – це правда. На двох весіллях, де ми були присутні, як ведучі, батьки та інші гості жартували: А що бійка буде чи ні?! І до жартувались. Бійка була дуже серйозною, але от вже тоді не до сміху було!

 4. Настя Пироженко 06.08.2010 at 22:27 Відповіcти

  Цих різних прикмет про весілля є просто безліч-можна книжку написати цілу…Але про котів чую постійно-видно,найпоширеніша прикмета:)тільки чую завжди,що їх треба цілувати напередодні весілля,а не вклонятись їм…

 5. Теж іноді про бійку жартую. Ще не збувалось. Тьху-тьху.

 6. Ще, кажуть, наречена має свої мешти на підвіконня за день до весілля поставити, тоді гарна погода буде.) Забобони-забобонами, а хорошу погоду на весілля хочеться!)))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *