11.11.2014

Весілля без квітів або допоможіть дітям (відео)

Можете Ви собі уявити весілля без квітів, тобто весілля, на якому абсолютно відсутні квіти? Будь-які квіти, окрім букету нареченої? Важко? Думаю, насправді не так важко. І зараз поясню чому.

Весілля без квітів або допоможіть дітям

Весілля без квітів або допоможіть дітям

Скільки обходяться гостям квіти на весілля?

На найскромнішому весіллі завжди будуть присутні квіти.  Здавалося б, яке весілля без великих та маленьких, в горщиках та без, білих і кольорових квітів? На найменшому весіллі буде, принаймні 5-6 букетів. Вартість невибагливого квіткового шедевру розпочинається з двохсот гривень. Це такого, який не соромно принести на весілля. Тобто, гості на весільні квіти витрачають щонайменше 1000-1200 гривень.

Скільки обходяться гостям квіти на весілля?Якщо взяти до уваги, що на середньостатистичному весіллі зазвичай приблизно 20-25 букетів, то гості на них витрачають приблизно 4000-5000 гривень.

Куди діваються квіти після весілля?

Естетичний обов’язок гостей, котрі йдуть на весілля, подарувати нареченим, а швидше, нареченій, букет квітів. Так повелося з давніх-давен і  всі ми з цим давно звиклися. Я гість – я приніс квіти на весілля (в ідеалі не тільки квіти) і виконав те, чого від мене чекали.

Весілля без квітів або допоможіть дітямМало хто замислювався, куди ж молодята дівають квіти після весілля. Тут є кілька версій, перша – молодята несуть їх до хати і ті повільно в’януть, друга – молодята відвозять квіти, котрі вже не поміщаються в хату, до церкви, третій – молодята відвозять квіти до пам’ятника каплички чи статуї. Звичайно, можливі також інші варіанти, але ці найпопулярніші.

Весілля без квітів

Одна пара, в якої я мав нагоду вести весілля, вирішила на своєму святкуванні повністю відмовитись від квітів. Тобто, вони передзвонили усім гостям і попросили їх не приносити квіти на весілля.

Натомість вони попросили своїх гостей замінити квіти дитячими м’якими іграшками, фарбами для малювання, шкільним канцелярським приладдям тощо.

Після першого здивування, гості дуже активно відгукнулися і підтримали молодят. Адже всіх цих ведмежат, жирафів, слоників разом з шкільним приладдям, молодята після весілля завезли у дитячий притулок.

Ось як це виглядало на весіллі, коли гості вітали молодят:

Як на мене – це дуже цікаве поєднання свята з благодійною допомогою. А ви як думаєте?

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля, Щось цікаве , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *