05.11.2010

Техніка в руках тамади.

Фотографія до посту "Техніка в руках тамади"В наш час активного розвитку різноманітних технічних засобів та гаджетів і їх доступності, не використовувати їх просто неможливо. Адже навколо нас у повсякденному житті їх так багато, що без них уже важко собі уявити повсякденне життя.

До одних ми призвичаюємося повільно, а інші дуже швидко входять у наше життя і стають просто незамінними.

І в роботі ведучого такі технічні засоби також присутні постійно. До прикладу, зараз уже важко собі уявити ведучого без радіо-мікрофона.  А всі музичні підкладки та треки для конкурсів з касетних чи бобінних магнітофонів уже практично ніхто не відтворює використовуючи для цього ноутбуки, нетбуки чи інші цифрові носії.

Сьогодні я хочу розповісти вам про можливість використання візуальних ефектів у сценарії свята. Адже ви всі чудово знаєте, що якщо людина лише прослуховує інформацію, то запам’ятовує п’ять відсотків від почутого. Коли вона споглядає щось, то у пам’яті лишається тридцять відсотків від побаченого. Тому використовувати сучасні засоби відео-презентацій просто необхідно.

Коли і для чого використовувати відео. Вислів що кашу маслом не зіпсуєш, у даному випадку, є абсолютно помилковим. Якщо тільки концепція свята не базується повністю на відео, фото чи  кіно матеріалах. В іншому випадку візуалізації потрібно використовувати небагато і своєчасно. До прикладу, в сценарії ювілею відео може використовуватися для демонстрації біографії ювіляра. В сценарій весілля можна включити слайд-шоу з весільних фотографій молодят, тобто за той час коли вони зустрічалися.  Для корпоративу буде доречним відео з часів заснування чи формування фірми.

Тривалість відео ролика. Тримати увагу гостей за столом відео роликом довше 5 хвилин практично нереально. Ну хіба, якщо включити бойовик чи щось інше…  А взагалі тривалість ролика повинна по тривалості дорівнювати одній музичній композиції.  Це в більшості випадків, хоча є й винятки. Допустимо, хтось з гостей не зміг приїхати на свято, а прислав відеозапис привітання. В такому випадку різати його не можна.

Зразки відео роликів. Для ілюстрації цього посту хочу запропонувати вам переглянути кілька таких роликів.

Відеоролик до ювілею поважного чоловіка. Тут, за браком фотографій і для гумористичної подачі біографії були використані фото колажі .

Цим слайд-шоу працівники фірми просто хотіли зробити приємний сюрприз директору на день народження. Їм це вдалося.

А це слайд шоу використовувалося на “золотому весіллі”. Фотографії розшукувалися і  реставрувалися. Ефект це відео справило дуже сильний. Гості змогли побачити практично усе життя подружньої пари. На прохання гостей, мені довелося відтворювати його двічі.

Пряма трансляція. При сучасному поширенню інтернету, влаштувати пряму трансляцію привітань зі всього світу через skype не складає жодної технічної складності. Тут знову повторюся – цим зловживати не можна. Бо просто набридне.

Впевнений що ви , залучивши ваше креативне мислення, знайдете ще багато засобів та способів додати візуалізації до сценарію свята. Успіху вам у цьому.

Звичайно, те що ви побачили, є далеко не ідеальним і не претендує на “Оскара”, але для людей, це відео справило велике враження, а отже, ми досягли мети – додали ще одну родзинку до сценарію свята.


Реклама в блозі:

Прокат видеокамеры в Киеве. Быстрая аренда игровых приставок. Есть фотоаппарат на прокат?

Недавно нашел очень интересный рецепт с фотографиями о том,  как варить раков.

Весілля, Корпоративна вечірка, Організація весілля, Тематичні вечірки, Щось цікаве, Ювілей , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *