25.12.2013

Весільні цікавинки 2013 року

wedding

До настання Нового 2014 року залишилося менше тижня часу, тому я можу сміливо підводити підсумки весільного 2013 року і розповісти Вам, які цікавинки з’явилися в  моді і що мені особливо сподобалось.

Привітання через Skype

Часом трапляється, що хтось з найближчих родичів молодят не може приїхати на весільну церемонію. Тут на допомогу приходить старий добрий skype, тут і привітати можна дивлячись у вічі  і навіть келихами цокнутись, хоча б віртуально теж можна спробувати. Сама по собі ідея далеко не нова, я вже писав про техніку в руках тамади, але за останній рік ця ідея набула великої популярності.

Перший танець молодят

Цей елемент весілля завжди викликав особливу увагу з боку молодят та гостей.  І буде ще захоплювати уяву не один десяток років, адже кожна пара підходить до його виконання по-своєму і неповторно. Можна багато говорити про музичний супровід і декорування першого танцю, але цього року найбільшої популярності набуло залучення дружбів з дружками до його виконання. Хоча я вже тут писав про перший танець молодят, але цього року молоді пари дуже відповідально і творчо підходили до його виконання.

Весільні торти

Найсолодший і один з найулюбленіших елементів весілля – торт, теж і цьому році був дуже популярним.  Але хочеться звернути увагу на присутність на цьогорічних весіллях двох окремих тортів – нареченого та нареченої.  Ця хороша європейська традиція знайшла своїх поціновувачів у нас.

torty

Стильний декор

Декорування весілля розпочинається з вибору кольорової гами. Як правило, пріоритетними стають два кольори.  Я вже писав про біло-фіолетове весілля, як зразок стильного вирішення весільного декору, але цього року популярними, поряд з більш традиційними кольорами, стали оригінальні поєднання. Сюди впевнено можна віднести біло-чорне весілля, де наречена одягає чорну весільну сукню, а зал декорується білими і чорними елементами.   Осмілитися на такий вибір зможе не кожна пара, але цього не потрібно – в кожного свій вибір кольорів, які найбільше імпонують.

chorna_sukniaВеликою популярністю користувалися цього року незвичні матеріали для весільного декору.  Часто для декорування використовувався різнокольоровий папір, гуаш, скло, світло та багато ручної роботи. І це додавало індивідуального шарму для кожної події.

Молитва перед застіллям

Молитва перед початком застілля є традиційним елементом українського весілля. Зазвичай її читає або священик, якщо такий є серед гостей, або цю почесну місію виконує весільний староста. Але на одному з весіль, де обидві дружки співали у церковному хорі, молитва перед початком застілля була співана. Виглядало це незвично але дуже гарно. Це якраз виразний зразок індивідуальності весільного святкування у відповідності до уподобань молодої пари.

Весільний флешмоб

Хоч я присвятив весільному флешмобу окрему публікацію, але не можу ще раз не згадати про цю родзинку весільного дійства. І , не дивлячись на те, що він відбувся вперше і був, наразі, одиночним випадком, впевнений, що багато з пар, котрі планують свої весілля, з задоволенням доповнять свою святкову вечірку цим оригінальним елементом.

Хотів у сьогоднішній статті перерахувати всі весільні новинки, але їх настільки багато, що доведеться продовжити розповідь в наступних публікаціях. Якщо Вас щось зацікавить  – пишіть, буду про це розповідати.

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *