13.02.2014

Весільний обід – весільна інновація року

vesilny_obid

Сьогодні хочу розповісти вам про новий весільний формат, котрий тільки починає з’являтися у Львові (хоча перші ластівки вже були давніше), і який можна в двох словах назвати – “весільний обід”. Кілька днів тому мав нагоду планувати та вести таке святкування, тому воно стане основою розповіді.

Отже, весільний обід проходив в ресторані  «Terrazza»  на площі Звенигородській, 3, і зовсім не в рекламних цілях називаю ресторан, а для того, щоб ті, хто там вже був, змогли оцінити неординарність завдання. Справа в тому, що ресторан дуже маленький. Але про це трохи згодом.

Часовий план весільного обіду

Свідкування, яке проводив я, виглядало в часі приблизно так :

10.00 – 12.00 – фотосесія молодят (вулична і в номері готелю)
12.00 – 12.45 – шлюб в костьолі Марії Сніжної
12.45 – 13.00 – кілька фото з гостями біля церкви і перехід до ресторану «Terrazza» (він знаходить за 15 метрів від костьолу)
13.00 – 13.15 – вітання молодят в ресторані та розсаджування за столи
13.15 – 14.30 – перше застілля
14.30 – 14.40 – вивіз весільного торта і його розрізання
14.40 – 15.30 – фотосесія гостей з молодятами в ресторані та частування на фуршетному столі
15.30 – 16.40 – друге застілля
16.40 – 16. 45 – кидання весільного букета
16.45 – 17.20 – частування тортом, десертами та кавою з чаєм
17.20-17.30 – урочисте завершення весільного обіду

Кількість гостей весільного обіду

Перш за все весільний обід як варіант святкування – це родинне свято і тому кількість гостей на такому дійстві має бути невеликою. В моєму випадку, разом з молодятами, загальна кількість гостей склала двадцять людей. Хоча можливо роботи такі урочистості і на 30-40 гостей. Стосовно більшої кількості – мені важко відповісти, бо ще не доводилось щось схоже проводити. Через невелику кількість гостей, загальну тривалість святкування можна зменшити до 3-4 годин.

Меню весільного обіду

Невелика кількість гостей на весільному обіді дозволяє максимально індивідуалізувати меню, а також максимально прорахувати його кількісний склад. Це дає можливість догодити кожному оптимізувати видатки на застілля та вибрати вишукані страви.  А недовга тривалість святкування включає можливість урізноманітнити (за рахунок  меншої кількості) страви різноманітними делікатесами.

Розваги під час весільного обіду

Складність для мене, як ведучого власне  цього весільного обіду полягала в тому, що в такому невеликому залі не було місця не те щоб для танців, а й навіть для проведення більшості розваг та конкурсів, які потребують більше площі. Тому довелося обмежитись нерухливими, або малорухливими конкурсами. Гарно сприймалися різноманітні вікторини та конкурси на увагу. Потрібно врахувати що на такому весільному обіді гості, як правило, вживають небагато алкоголю, тому є можливість провести інтелектуальні конкурси та ігри на координацію рухів.

Традиційні елементи весілля

Навіть на такому незвичному дійстві були присутні традиційні елементи. Куди ж без них. Ми зустрічали молодят оплесками і музикою, гості дарували їм подарунки і конверти :-). Застілля розпочалося з молитви і закінчилося українським “Многая літа”. А ще був весільний торт, про який я уже згадував вище, та кидання весільного букету нареченої.  Словом, більшість весільних традицій було реалізовано.

весільний букет

Звичайно, таке незвичне дійство не всім прийдеться до вподоби і не кожна молода пара захоче реалізувати в себе такий сценарій і це нормально. Адже кожна пара сама творить своє весілля і вибирає для нього ті елементи та форми, котрі їй імпонують. Головне не перестаратися і не вигадати чогось такого, від гостям може стати зле 🙂 . Успіху вам та гарного весілля!

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля, Щось цікаве

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *