14.05.2011

Школа наречених – український стиль

І знову, вже вдруге, я мав нагоду провести заняття у “Школі наречених”, які проводить у Львові журнал-каталог “Весільний сезон”. Цього разу, 12 травня 2011 року, темою зустрічі з майбутніми молодятами було “традиційне українське весілля”.

Для того, щоб максимально близько відтворити стиль, було обрано ресторан “Вертеп-2” на вулиці Варшавській, 56. Його внутрішнє оформлення гарно підходить для проведення етно-вечірок . А, у поєднанні з роботою флориста студії  «І – Лайн», приміщення ресторану набуло потрібної атмосфери.

Здавалося б що можна цілий вечір розповідати про українське весілля? Ніби всі традиції, звичаї та прикмети давно відомі та проговорені. Та й залишилось їх уже не так багато в сучасному весільному дійстві. Але, як виявилося, організатори та учасники школи мали чим здивувати. Першим дивувати випала нагода музичному колективу “Три кума”, котрі на “живих” інструментах, за традицією, зустрічали маршами гостей на вулиці.

Заняття в "Школі наречених"на тему українського весілля відбулося 12 травня 2011 року в ресторані Вертеп-2А саме заняття в школі розпочав шоу-балету «Фієста». Їх хореографічні композиції сприйнялися позитивно.

Заняття в "Школі наречених"на тему українського весілля відбулося 12 травня 2011 року в ресторані Вертеп-2Потужний шквал позитивних емоцій викликав виступ заслуженого артиста України Мирона Блощичака. Цього чоловіка можна сміливо називати – людина-оркестр, адже він може видобути чудовий звук з будь-якого духового і не зовсім духового інструмента. Його гра на саксофоні та на автентичних народних інструментах не поступалася виконанню відомих народних і класичних мелодій на коркові від пластикової пляшки, шлангу від пральної машини, чарці коньяку та ін.

Заняття в "Школі наречених"на тему українського весілля відбулося 12 травня 2011 року в ресторані Вертеп-2Протягом вечора майже молодята мали нагоду познайомитись з нюансами та секретами організації весільного свята від представника агенції святкових послуг “Персона Грата”, Мар’яни Хищенко, а допомагав створювати відповідну музичну атмосферу разом з музичними гуртами ресторану “Вертеп-2” (їх аж два), також представник агенції “Персона Грата” , Богдан Чорняк.

Заняття в "Школі наречених"на тему українського весілля відбулося 12 травня 2011 року в ресторані Вертеп-2Відомий львівський відео-оператор Тарас Дронь розповідав як не потрапити в халепу при замовленні весільного відео, про нюанси сучасних цифрових стандартів та носіїв. А один з найкращих фотографів, керівник студії “DeZhavu”, Володимир Щурко на слайдах розповідав які фото важливі для весільного дня. До речі, студія “DeZhavu” люб’язно надала свої фотографії для цієї статті.

Заняття в "Школі наречених"на тему українського весілля відбулося 12 травня 2011 року в ресторані Вертеп-2

На особливу увагу заслуговує спільна робота весільного салону “Гойра” та салону краси “РОЯЛ”. На початку вечора всім показали Роксоляну, вона виконала роль моделі. Потім впродовж майже двох годин над її образом чаклували перукар, візажист та модельєр. Відбувалося це в залі на очах усіх присутніх.

Заняття в "Школі наречених"на тему українського весілля відбулося 12 травня 2011 року в ресторані Вертеп-2Але, навіть попри це, її вихід в кінці вечора на подіум з зачіскою, макіяжем та у вишуканій весільній сукні, під вибух холодних фонтанів від магазину піротехніки “Салют”, справив потужний ефект.

Заняття в "Школі наречених"на тему українського весілля відбулося 12 травня 2011 року в ресторані Вертеп-2

Не обійшлося також без традиційних весільних атрибутів: про короваї, особливості, енергетику та рецептуру їх випікання, розповідала пані Наталя, а про рушники, їх символіку і узори – пані Бойчук.

Класичні елементи українського весілля доповнювали сучасними. Пан Андрій з туристичної агенції “Міс-тур” спокушав наречених рованчитними поїздками на медовий місяць в найдивовижніші куточки земної кулі за дуже помірні кошти, а Ірина Тарасенко, представник рекламної агенціії «Вище неба», пропонувала на вибір величезну кількість запрошень як серійних так і ручної роботи.

Весільні торти на слайд-шоу були дуже апетитними. Так хотілося їх скуштувати, але цього разу кулінар Анна Андрух поступилася місцем коровайниці пані Наталі. За всіма канонами та традиціями наприкінці вечора було розрізано коровай та роздано усім гостям.

Заняття в "Школі наречених"на тему українського весілля відбулося 12 травня 2011 року в ресторані Вертеп-2Звичайно, були й традиційні для всіх занять в школі наречених, моменти. Традиційно технічну підтримку здійснювала – компанія «Вест Саунд», а алкогольні напої були від гуртівні “Галлеобуд”. А ще, на завершення вечора, традиційно відбулася лотерея знижок. Кожна пара самостійно витягувала собі можливість заощадити кілька відсотків на тій чи іншій послузі чи продукції.

Заняття в "Школі наречених"на тему українського весілля відбулося 12 травня 2011 року в ресторані Вертеп-2Головною  думкою, котру хотіли донести до молодят учасники та організатори такої стилізованої школи наречених, було бажання на прикладі показати майбутнім нареченим, що український стиль для весілля може бути дуже цікавим, незвичним та оригінальним. Сподіваюся що нам це вдалося.


Реклама в блозі: Цікавою, оригінальною несподіванкою можуть стати голосові поздоровлення з днем народження, відіслані на мобільний телефон.

Мувинговая компания –лушшее решение для переезда, это всегда быстро и легко.

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля, Щось цікаве , , , , , , , , , , , , , , , ,
3 Comments
  1. Дякуємо за запрошення! Було надзвичайно цікаво 🙂

  2. Дякуємо, було дуже весело, корисно і цікаво!)))

  3. А гурт “Три кума” – найкращий!!!…..У світі таких чудових музик більше немає!…Молодці!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *