16.05.2011

Сюрприз для бувалого тамади

Несподіванка юдя тамадиНа днях мій далеко не маленький весільний  досвід збагатився ще одним цікавим випадком і, попри це, я  мав чудову нагоду переконатися у потужності сучас- них систем комунікації. Спочатку ця ситуація мене трохи спантеличила, але згодом цікавість перемогла.

Але, для того, щоб краще зрозуміти всі нюанси цієї події, мушу дати певне вступне пояснення.

Отже, приблизно за два тижні до весілля, я зустрічаюся в себе в офісі з молодятами, по-можливості, з дружбами та дружками і, за бажанням, з батьками. Ми сідаємо і години дві проговорюємо весь весільний день.

Така зустріч має на меті кілька завдань. По-перше, досить часто на ній відбувається знайомство дружок з дружбами і спілкування в легкій невимушеній атмосфері. По-друге, я знайомлюся з дружбами та дружками, ми звикаємо один до одного і в день весілля ми вже зустрічаємось як старі знайомі.

Дружка чіпає веільного букетика тамаді Роману МетельскомуПо-третє, ми складаємо план весільного дня і розподіляємо обов’язки. І, по-четверте, я отримую необхідну інформацію стосовно батьків, родичів та гостей молодят, а в останніх вимальовується картина їхнього весілля.

Такі зустрічі я практикую вже впродовж багатьох років і завжди вони були корисними для всіх.  Але, останнім часом все частіше молодята та дружби з дружками опиняються суттєво розділеними  територіально і на зустріч приходять не всі.

Але найбільшою несподіванкою для мене став недавній дзвінок майбутньої нареченої з пропозицією організувати таку зустріч… по Скайпу. Після хвилинного “зависання”, я погодився спробувати. Одразу скажу, було дуже незвично, я сидів в офісі перед монітором і на екрані у одному віконечку бачив молодят, дружбів з дружками, а в іншому на зв’язку був ді-джей, котрий буде має забезпечувати музичне оформлення весілля. Звичайно, якусь інформацію я отримав, і навіть спробував налагодити контакт з дружбами та дружками. Але, наштовхнувся на певні складності – а саме, в розмові, як виявилось, я активно використовую жестикуляцію – перед камерою це дуже незручно.  Знову ж таки, якість відеозвязку лініями ОГО залишає бажати кращого, через це картинка була не дуже якісною. І, що особливо шкодило спілкуванню – я міг бачити тільки те – що показували мені наречені, а звертатися до когось особисто у такий спосіб дуже складно. Через півтори години, гарно попотівши і поклавши слухавку віртуального телефону, я зрозумів, що не розповів про цілу купу дрібних деталей і отримана мною інформація про весілля, дуже обмежена.

 

Шлюб через скайп - реалії сучасності.

Залізши в нет після цього, довідався, що в світі уже навіть шлюб навчилися давати через Скайп. Дивина. Хоча, хто знає, можливо через кілька років, ведучий буде вести одразу кілька весіль через інтернет, а гості сидітимуть по хатах у 3D окулярах і віртуально пити за здоров’я молодят .

Але що я виніс для себе з цієї ситуації – жодне диво сучасної комунікаційної техніки не замінить живого спілкування. Не забувайте про це.


Реклама в блозі: Для молодожён самый сложный выбор – это тамада на свадьбу. От него зависит успех или провал всего празднества.

Весілля, Організація весілля, Щось цікаве , , , ,
9 Comments
 1. Нічого дивного, що в перший раз дізнався сало інформації і не продуктивно пройшло спілкування. Це все налагодиться з часом. Так як думаю це лише початок. На сьогодні я використовую в роботі Skype що дня і перший раз теж був не продуктивним на мою думку та це лише в перше так. Згодом матимеш певну стратегію 🙂

  • Справа не в тому, що я не користувався скайпом – навпаки, я з ним дружу уже довгий час. Справа в тому, що так можна вирішувати поточні питання, домовлятися про зустріч, але до весілля готувати – ну дуже важко.

   • Доброго дня!
    А як на мене, то спілкування пройшло дуже весело 🙂
    …і весілля вдалось на славу!!!
    Думаю, що зі мною погодяться всі, хто був присутній на святкуванні.
    Величезне Вам ДЯКУЮ за чудове свято для Манюні і Паші!!!!!

 2. Мені весілля теж дуже сподобалось))))
  Я отримав величезне задоволення від спілкування і з нареченими і з гостями. Довго буду згадувати цей день!
  А нареченим, ГІРКО! 🙂

 3. Я працю тамадою вже дость тривалий час.зустрічі в скайпі практикую з молодятами які проживають не в Україні,або в містах на відстані більше 500 км від мене.Але з даної статі мені абсолютно незрозуміло одне…..навіщо зустрічатися з дружбами і дружками….яке вони мають відношення до сценарію і взагалі навіщо їх залучати в його складання???

  • А де ви прочитали про складання сценарію? Мова йшла про підготовку до весілля.

 4. Те саме про підготовку до весілля…

  Завдання дружбів і дружок на весіллі:принеси,подай,поцілуй і деколи скажи….

  Все бульше вони непотрібні

 5. В мене була на весіллі теж курйозна ситуація звязана з скайпом, мама нареченої не змогла приїхати з закордону на весіля і батько практично весь час ходив по залу з ноутбуком і вів онлайн репортаж по скайпу, на прикінці він і не помітив що жінка на тому кінці вже заснула за компютером)

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *