24.07.2014

Гаражний розпродаж в підтримку АТО

Гаражний розпродаж

Я не солдат. Я ніколи не тримав у руках бойову зрою, не кажучи вже про стрільбу з неї. Я не вмію окопуватися і будувати бліндажі, а камуфляжну форму одягав хіба для сценічного образу. Опинись я в зоні АТО, перша ліпша куля була б моєю. Користі там з мене було б дуже мало. Але сидіти і нічого не робити в такий, складний для нашої країни, час – я не можу. Моя зброя це моє слово і мої ідеї.

Тому, разом з активістами ГО «Автосотня» та ГФ «Рабів до раю не пускають» ми вирішили провести Гаражний Розпродаж і виручені кошти витратити на тепловізори, прилади нічного бачення, біноклі, засоби індивідуального захисту і так далі.

Чому саме Гаражний Розпродаж?

Формат Гаражного розпродажу не вимагає від людей віддавати “живі гроші”, достатньо принести з дому речі, які зараз не потрібні і цим допомогти воїнам в зоні АТО. Всі охочі, хто прийде на Гаражний Розпродаж і потратить тут гроші – підтримає наших військових і отримає потрібну річ.

Концепція Гаражного Розпродажу

До цього часу мені не доводилося організовувати Гаражний Розпродаж, тому досвід довелося запозичати в інтернеті і доповнювати цікавими ідеями. Перед нами стояло завдання – дати можливість небайдужим львів’янам принести свої речі для розпродажу і залучити відомих особистостей для участі в цій справі. Небайдужі львів’яни можуть принести свої речі у будь-який час на вулицю Коперника, 46 в офіс ГО «Автосотня» та ГФ «Рабів до раю не пускають» або безпосередньо в день розпродажу, 8 серпня, в приміщення Палацу мистецтв на вулицю Коперника, 17 до 16.00, тобто, до початку гаражного розпродажу.

Такий спосіб  збору речей був вибраний не випадково, адже не кожен зможе прийти в день розпродажу зі своїми речами, комусь зручніше це зробити раніше в інший день.  Хтось принесе багато речей, а хтось зможе віддати одну-дві речі – це як у кого буде виходити.

Час гаражного розпродажу також було вибрано не випадково. 8 серпня – це п’ятниця і з 16.00 до 20.00 – день та час мали б бути зручними для більшості охочих.

Під час планування акції, одразу виникла ідея провести її в приміщенні Палацу мистецтв на вул. Коперника, 17 – місце, яке добре відоме не тільки мешканцям міста, але й приїжджим з інших міст через чисельні виставки та мистецькі акції, котрі там проводяться. Приємно що дирекція Палацу мистецтв в особі Юрія Гнатковського одразу пішла на зустріч і погодилася безкоштовно  надати своє приміщення для проведення гаражного розпродажу.

Як буде проходити Гаражний Розпродаж

Речі, котрі всі небайдужі передадуть для гаражного розпродажу, будуть продавати активісти ГО «Автосотня» та ГФ «Рабів до раю не пускають». Усім благодійникам буде надано звіти і подяки.

Підтримати акцію уже зголосилися багато публічних людей, як то Ліля Ваврін (вона уже передала речі для розпродажу і записала звернення в підтримку), Оксана Білозір , Каріна Плай та Софія Федина. Варто зазначити що список публічних людей постійно доповнюється.

[youtube]http://youtu.be/cidjbw_3PXw[/youtube]

Зіркові учасники Гаражного Розпродажу підпишуть десять ексклюзивних футболок, які будуть виготовлені спеціально для цієї події. Ці десять футболок, разом з особистими речами зіркових гостей будуть продані з десяти міні-аукціонів. Власне, я буду вести ці аукціони. І вони будуть рівномірно розподілені в часі протягом тривалості усього Гаражного Розпродажу.  Це дасть можливість усім охочим, незалежно від того коли вони прийшли на розпродаж, позмагатися за ексклюзивні лоти.

Активісти ГО «Автосотня» та ГФ «Рабів до раю не пускають» вже не перший місяць збирають необхідні для воїнів речі і майже щотижня відвозять їх у зону АТО. За цей час назбиралося трохи фото та відео, зроблених на фотоапарати, відеокамери та телефони. Ці фото та відео кадри будуть постійно транслюватися на великому плазмовому екрані під час проведення Гаражного Розпродажу.

Окрім названих вище людей та організацій, ідею Гаражного Розпродажу підтримала радіостанція “FM Галичина”, ді-джеї якої постійно в прямому ефірі розповідатимуть про акцію, та працівники радіостанції, котрі вже надали та постійно збирають і надають речі для розпродажу, а ще агенція “Персона Грата”, котра технічно забезпечить проведення розпродажу та активно залучає українських зірок до підтримки Гаражного Розпродажу.

Отже, 8 серпня 2014 року запрошую всіх на Перший Гаражний Розпродаж в допомогу АТО, який відбудеться у Львові в приміщенні Палацу мистецтв на вулиці Коперника, 17, з 16.00 до 20.00. Сторінка події у мережі Фейсбук:  “Гаражний розпродаж” і благодійний аукціон на підтримку військових в АТО додавайтеся самі та запрошуєте друзів.

[youtube]http://youtu.be/idY05qIygvQ[/youtube]

Тим, хто не зможе приїхати, обіцяю розповісти як все пройшло.

Щось цікаве , , , ,
3 Comments
  1. Проведіть таке у Києві!!! Я б і свого приніс і купив би що

  2. Спочатку попробуємо у Львові. А потім і в Київ можна! Але, думаю, у Києві таке вже хтось проводить!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *