31.08.2011

Спецефекти на весілля

Конфеті з білих зірочок на перший танець молодят на весілліЩе півстоліття тому успіх весілля залежав виключно від того, наскільки вдало був вибраний музичний колектив та рівня майстерності головної кухарки. І цього було достатньо для гарного весілля.

Але змінюються часи, технічний прогрес рухається вперед і ті речі, котрі ще років двадцять тому, вважалися недосяжною розкішшю, сьогодні стають доступними і гармонійно доповнюють урочисті святкування. Згадати б хоча салют, котрій за часів мого дитинства був справжньою подією, котру можна було побачити під Новий рік та на День Перемоги.

В наш час різноманітних світлових, звукових, піротехнічних візуальних та інших ефектів є настільки багато, що часом навіть вибрати важко. І багато людей через це задаються думкою чи потрібні вони взагалі?

Великий святковий весільний салют

Чи потрібні спецефекти на весіллі?

Питання дуже суперечливе і однозначну відповідь дати дуже важко. З одного боку – це додаткові видатки, котрі витрачаються на ефекти, які тривають, в більшості випадків, тривають кілька хвилин. І можна легко обійтися без них. А з іншого – візуальні, звукові, піротехнічні та інші ефекти скеровані на те, щоб підсилити урочистість моменту. Для цієї ж мети наречена одягає весільну сукню, а наречений – стильний костюм. Це теж додаткові видатки. Різниця тільки в тому, що сукня та костюм вже стали традиційними спецефектами на весіллі, а піротехніка, конфеті, та світлові ефекти на сьогоднішній день ще є новинкою і не стали ще незмінним атрибутом свята.

Наречена у весільній сукні під фонтаном з конфетіНаречена у весільній сукні під фонтаном з конфеті

 Скільки я яких спецефектів вибрати на ваше весілля?

Найпершим критерієм є ваш смак, якщо вам подобаються холодні фонтани, чи ви віддаєте перевагу висотному салюту – можете спокійно замовляти. Але пам’ятайте – спецефекти існують для підсилення кульмінаційних моментів і використовувати їх часто і повторювати один і той же ефект кілька разів –  не рекомендується, адже гості до них звикають і перестають звертати увагу.

Наречені йдуть до ресторану по алеї з холодних фонтанів.

Не кожен ефект можна використати у будь-якому залі. Адже, біля одного залу може бути асфальтована доріжка, по бокам якої можна поставити холодні фонтани і запалити їх на той момент, коли молодята підуть до залу, а в іншому залі вхід знаходиться одразу біля дороги. В цьому випадку холодні фонтани можна використати для підсилення першого танцю молодого подружжя. Тому, при виборі спецефектів на ваше весілля необхідно враховувати особливості залу.

Наречені танцюють перший танець під фонтаном з конфеті у вигляді білих зірочок

Дуже гарно, можна підсилити перший танець, окрім холодних фонтанів, різноманітними конфеті-ефектами. Їх також є дуже багато, починаючи від звичайних хлопавок і закінчуючи професійними конфеті-машинами, котрі піднімають в гору зірочки, сердечка, штучні пелюстки троянд та інше.

Світлове оформлення танцювального майданчика на весіллі

Ну і вже більш звичним є світлове оформлення танцювального майданчика. Тут уже все обмежується тільки можливостями вашого гаманця і вашою фантазією. Починаючи від звичайних кольорових прожекторів і завершуючи різноманітними лазерними установками та завершуючи ефектом “важкого диму”.

Словом вибір великий і цей вибір за вами. Ваше весілля буде найкращим і без додаткових ефектів, адже з милим і в шалаші рай. Але різноманітні додаткові ефекти додадуть вашому святу певну незвичайну родзинку, створять неповторний шарм та святкову атмосферу.


Реклама в блозі: Октоберфест 2011 Киев просто потрясет обилием музыки, драйва, позитива и, конечно же, пива.  Ведь  это праздник веселья, хорошего настроения, маскарада, и интересных знакомств.

Весілля, Організація весілля, Щось цікаве , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *