29.08.2011

Шоста зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“

Шоста зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“27 серпня відбулася шоста зустріч твятерян у Львові, котра носила назву “TwiKino“. Цього разу, через  особисті причини, я не зміг бути в команді організаторів, тому буду розповідати про цю зустріч очима учасника. Буду старатися дивитися на все максимально нейтральним  поглядом і сильно не критикувати :-).

Зустріч складалася з двох частин і відбувалася в двох різних місцях. З 9.00проходив мінікемп в Reikartz Дворжец Львів, після чого була екскурсія по кіно-місцях Львова, котра завершилась біля клубу “МІХХ”, де власне й проходила друга розважальна частина зустрічі.

Мінікемп

Отже, прочитавши анонсовану програму виступів на мінікемпі, я чесно прийшов на 9.00 в Reikartz Дворжец Львів. Реєстрація розпочалася вчасно і відбувалася організовано і швидко. Навіть скажу більше, всутпне слово почалося вчасно! Організатори по-черзі чемно привіталися та розповіли чого ми всі зібралися та ще раз розказали проанонсували план заходів на день.

 • З 9:00 збираємося та реєструємося  в Reikartz Дворжец Львів.
 • 9:40 Вступне слово
 • 10:00 Максон Пуговський @max0n Менеджер по онлайн-маркетингу в «Майкрософт Україна». Євангеліст нових медіа;
 • 10:40 Хірано Такаші @hiranotakaci Викладач японської мови,  фотограф;
 • 11:20 «140 секунд слави»;
 • 12:00 Марина Корецька @Marin_k_a Заступник директора з питань Маркетингу та PR в Nic.ua, подкастер
 • 12:40 Сергій Пішковцій @blogoreader Редактор Watcher – видання про інтернет-бізнес в Україні, блогер.

 Мінікемп на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в Reikartz Дворжец ЛьвівМінікемп на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в Reikartz Дворжец ЛьвівМінікемп на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в Reikartz Дворжец Львів

Мінікемп на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в Reikartz Дворжец ЛьвівМінікемп на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в Reikartz Дворжец ЛьвівМінікемп на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в Reikartz Дворжец Львів

 В першу чергу я хотів почути виступ Максона Пуговського – менеджер по онлайн-маркетингу в «Майкрософт Україна». І був неприємно вражений.  Виступ був казково нецікавим і фантастично присипляючим. Коли вже була несила боротися зі сном, я вирішив залишити мінікемп і, як кажуть, даремно. Виступи всіх наступних доповідачів, зі слів слухачів, були на противагу  цікавими та пізнавальними.

паті-клуб МІХХ

Друга розважальна частина проходила в паті-клубі “МІХХ”. Тут правда почалися серйозні часові відхилення від плану зустрічі, хоча принципово на настрій це не впливало.

Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"

І вже традиційно в приміщенні було тісно :-), але це вже стало візиткою львівських зустрічей. Така ситуація тільки зближувала всіх.

Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"

Команда КВН Еталон

Хлопці з цієї команди були не тільки хорошими ведучими вечірки, але й запропонували два своїх гумористичних блоки, котрі дуже сподобалися всім.

[youtube ZuXRoudLHZA]

[youtube bcqnYdmFZgU]

 

#twikino

Цей конкурс був максимально тематичний, адже тематикою цього івенту було кіно. Організатори запропонували учасникам зняти свої рімейки відомих українських фільмів. Команд було тільки дві, з  Тернополя та Ужгорода, Львів цього разу відверто пасував. На цей час на ютубі ю відео тільки тернополян “Залізна сотня фоловерів”, а команда з Ужгорода, мабуть ще дознімає повну версію свого рімейку на фільм “Пропала флешка”.

 [youtube rqLnc8h5aWc]

#misstwevent

Безпосередньо на самій зустрічі відбулася фінальна частина віртуального конкурсу misstwevent, в якому на сайті змагалося дев’ять учасниць, але на зустрічі в конкурсі приймало участь тільки п’ять. Учасницям запропонували написати твіт, після якого в них мав би закохатися кожен твітерянин.

Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX" Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"

Після цього, загальним голосуванням оплесками ведучий визначив переможницю.

Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"
І, хоча перемогла киянка @RainFromUkraine, призи та подарунки отримали всі дівчата.

Зустріч твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"

«Алоізій Карамболь»з акустичною програмою.

Хлопці з Тернополя розпочали активну танцювальну програму і показали всім хорошу акустичну музику, котра багатьом припала до душі.

Виступ гурту «Алоізій Карамболь» на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"
Виступ гурту «Алоізій Карамболь» на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"
Виступ гурту «Алоізій Карамболь» на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"Виступ гурту «Алоізій Карамболь» на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"

[youtube mOTqF1JZ0Ao]

«Хмародери» з вже перевіреною запальною музикою.

Вже перевірена на четвертій зустрічі музична команда “Хмародери” виступала в дещо оновленому складі,  але повністю виправдала надії та сподівання і просто портала публіку.

Виступ гурту "Хмародери" на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"

Виступ гурту "Хмародери" на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"Виступ гурту "Хмародери" на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"Виступ гурту "Хмародери" на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"

[youtube DkaJfKlGJOo]

Ді-джей bO

І після виступу гуртів, всі змогли потанцювати під музику офіційного ді-джея зустрічі, bO, котрий майстерно всіх розважав.

Виступ ді-джея bO на шості зустрічі твітерян у Львові “TwiKino“ в клубі "MIXX"
[youtube Anjayu9y5Nk]

Ну що ж, свято завершилось, але хороший настрій залишився. Чи буде наступний сьомий івент – сподіваюся про це незабаром повідомлять організатори.


Реклама в блозі: Для тех, кто еще только сомневается, рекомендую посмотреть трейлер к фильму Живая сталь.  Настоящие ценители боевиков, драмы и фантастики откроют для себя очень интересный фильм.

Тематичні вечірки, Щось цікаве , , , , , , , , , , , ,
4 Comments
 1. Повідомлять, в своїх блогах. Наразі можу сказати, що буде щось інше. І на нові івенти буде інша команда. В задумі є, що залишиться два почесні орги лише :)))))) Про це і написано на http://twevent.org.ua

 2. Забув сказати:) Твыттерянам сподобався DJ bO – майстерно відчуває публіку:) І цю майстерність можна було помітити, коли за пульт став штатний діджей клубу кількість людей на танцполі різко зменшилась до майже нуля в певні моменти.

 3. Навіть є фото зі мною як я танцюю)))))
  дякую)))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *