08.07.2011

Вкрали наречену!

Викрадення нареченої!Кілька днів том зустрів знайому, котра щойно повернулася з весілля. Вражень та емоцій було багато. Але найбільше про жіночку, котра вела весілля. І то не так , і це на сюди – словом все не гаразд. Але найбільше невдоволення викликало невдале викрадення нареченої, яке власне організувала моя знайома. Адже вона всіх діставала планами та графіками, а ми так хотіли щоб наречений знайшов нас і прийшов з пляшкою викупати свою наречену. Тільки, вислухавши її емоційну промову до кінці, зрозумів, що не зовсім у ведучій справа. Зараз поділюся своїми думками.

Історичний аспект викрадення нареченої. Колись, дуже давно, коли ще наші пращурі жили племенами, розповсюдженою практикою було красти дівчат та жінок у сусіднього племені. Так, протягом життя, одну жінку могли красти кілька разів і вона могла бути дружиною кількох чоловіків та народити кожному дітей.

Викрадення нареченої - історичні аспекти

Згодом ця практика залишилася у весільному дійстві як символ прощання дівчини (нареченої) зі своєї родиною. В наш час викрадення нареченої – це швидше звичайна весільна розвага.

Якщо ви надумали красти наречену. В цьому випадку потрібно спочатку підійти до ведучого і повідомити його про свої плани. Для чого? Ну хоча б для того, щоб він зміг приготуватися до сценарію викупу. А ще краще підійти до ведучого перед тим як красти наречену. Тоді ви зможете узгодити з ним час, коли краще це зробити. Адже це видовищне дійство, котре вартує показувати всім гостям. Отже, оптимальним часом для викрадення є застілля, тобто безпосередньо перед ним. Я завжди прошу, щоб хтось один з “терористів” котрі крадуть наречену, залишався біля мене з телефоном і контактами решти “алькаїди”. І, на першу вимогу, повернули наречену в зал.

Викрадення нареченої - сачасні варіанти

Коли дуже не бажано красти наречену. Тут усе пов’язано зі сценарним ходом весілля. Зазвичай, не можна красти наречену перед першим танцем і перед церемонією завершення весілля (знімання фати).  Всі решта нюанси вам розповість ведучий, адже він орієнтується в плані весільного дня і підкаже вам оптимальний час.

Хто має викупати наречену. Зараз поширена помилкова думка стосовно того, що викупати наречену має наречений. Насправді, протягом весілля за нареченою мають пильнувати дружби з дружками. Вони несуть пряму відповідальність за неї і, у випадку її викрадення – власне вони ведуть перемовини з викрадачами і викупають наречену.

 Що вимагати за наречену. Успішно відійшли у минуле часи, коли за повернення нареченої дружбів заставляли вживати у великих кількостях алкоголь.  Зараз церемонія викупу нареченої перетворилась в маленьке весільне шоу, де дружби з дружками і співають і танцюють і виконують цікаві завдання. Словом має бути і весело і не соромно згадувати наступного дня.

Викрадення нареченої - плси та мінуси

Альтернативи викрадення нареченої. Однією з найкращих альтернатив викрадення нареченої є викрадення її туфельки чи весільного букета. У цьому випадку наречена знаходиться в залі і це зберігає велику кількість нервових клітин нареченому, батькам та іншим вразливим гостям.  Окрім цього сама наречена може бачити як відбувається викуп її туфельки чи букета. А Відеооператор має змогу відзняти всі нюанси викрадення і повернення.

Резюме. Якщо, після всього прочитаного вище, ви ще не відмовилися від викрадення нареченої, узгодьте всі нюанси  цього шоу з ведучим.


Реклама в блозі: Компания «Виста» предлагает на российском рынке торговое оборудование для складов, магазинов, кафе, ресторанов и т.п.,  как отечественного производства, так и производителей разных европейских стран (Германия, Дания, Польша, Италия).

Весілля, Весільні традиції, Щось цікаве , , , , , ,
3 Comments
  1. Тааак! Іноді як вкрадуть – так вкрадуть))) не до складу, не до ладу))

    • Цього року був випадок: танцювальний захід, підходить до мене хлопчина, “Ей, тамада, молоду вкрали!”. Я: “І що?”. Він: “Ну нічо, робіт шось” і пішов собі. Танці продовжились, через 15 хв. наречена з’явилась в залі:)

  2. Я завжди молодят відраджую від того викрадення. Навіть якщо в них до зустрічі зі мною було таке бажання, то питання “Вам цікаво пів години сидіти десь в підвалі чи коморі поки всі бавляться?” закриває обговорення:) Тому практикую викрадення туфельки і викуп конкурсом, без жодного алкоголю.
    Хоча буває, що випереджають мене якісь ініціативні гості, крадуть туфельку і змушують дружбів танцювати стриптиз, а молодого пити горілку з туфельки 🙁

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *