23.08.2011

Фото- та відео- спогади про ваше весілля.

Спогади про ваше весілля у вигляді фото- та відео- матеріалів.Досить часто за останні кілька років чую від молодят думки стосовно непотрібності на весілля фото- чи відео- оператора. Мовляв, це відео й так ніхто не дивиться. Або інші  – “У наших гостей будуть фотокамери і цього буду достатньо!” Звичайно, така позиція також має право на життя і я, в жодному разі, не збираюся переконувати вас у іншому. Так, сучасний розвиток технічного прогресу дозволяє робити фото- та відео- зйомку навіть мобільним телефоном і фото- та відео- матеріали ви отримаєте в будь-якому випадку.

Я ж зараз хочу поділитися своїми думками та своєю позицією стосовно цього питання. А висновки робити вам.

Для чого замовляють фото чи відео? В першу чергу щоб побачити себе в урочистій ситуації, в святковому вбранні і ще раз пережити ті емоції. Це, безперечно, є головною причиною. І перші кілька років ви будете переглядати фотоальбом і відеозаписи доволі часто. Але пройде років 5-7 і інтерес до цього пригасне. Тільки через років 15-20 він почне знову збільшуватися, адже уже повиростають ваші діти, котрим буде цікаво побачити своїх батьків у день весілля, побачити своїх бабусь і дідусів ще молодими, можливо вперше побачити прабабусь та прадідусів, котрих на той час уже можливо з вами не буде.

Їм це буде цікаво так само, як би вам зараз було цікаво побачити на відео весілля ваших батьків. В цей час, на жаль, відео було великою рідкістю, а фото робили хіба в салонах. Але ж у вас є можливість зробити таку згадку для ваших дітей!

Наші друзі відзнімуть усе самі. Звичайно, чи не кожен в наш час має фотоапарат чи відеокамеру і зможе зробити зйомку. Але ви запросили своїх друзів у якості гостей, чи попрацювати на ваше весілля? Якщо попрацювати – тоді вони себе гостями зовсім не відчують. А, якщо гостями – тоді існує велика доля ризику, що кульмінаційні моменти весілля вони не зафіксують. На початку свята – так, всі будуть старанно вести зйомку, а чим ближче до завершення – тим менше бажання та сили в них для цього залишиться.

Фотограф Назарій Боблик за роботою

Переваги професійного фотографа. Найголовніша перевага – він в цей день на роботі, тому повністю працює на те, щоб зробити якісні фото вашого весілля. У професійного фотографа не підсяде у найвідповідальніший момент акумулятор, не закінчиться місце на флешці. Він має набір різних об’єктивів на “всі випадки життя”. Його технічне оснащення дозволяє робити якісні фото за будь-яких умов. І найголовніше! – він знає як користуватися фотоапаратом!

В результаті ви отримаєте якісні художні фото з прогулянки, постановочні фото разом з гостями та велику кількість репортажних кадрів з ключовими моментами весілля. А ще, більшість фотографів, виготовлять вам цікавий креативний фотоальбом чи фотокнигу і віддадуть на диску кілька тисяч якісних фотографій.

Відеооператор Тарас Рузанов за роботою

Переваги професійного відеооператора. Знімати хороше весільне відео набагато складніше ніж робити сімейний відеоархів. Хоча б тому, що дублів тут не буває. Погодьтеся, попросити священника повторити якийсь момент вінчального обряду не завжди доречно. Знімати якісний репортаж потрібно з першого разу і добре.  Окрім цього, зараз дуже активно розвивається відео-знімальна та відео-відтворювальна техніка, котра дозволяє робити дуже якісні весільні фільми. Мова йде про стандарт HD – відео високої чіткості. Обладнання для цього є ще дуже дорогим, але побачити різницю ви зможете навіть на суперсучасному великому екрані вашого телевізора. Навіть, якщо ви зараз його не маєте, за років 5 точно будете мати.  Ну й звичайно, професійно змонтувати ваш фільм (вирізати непотрібне, змікшувати сумнівне, підсилити цікаве і покласти на музику) зможе тільки професіонал.

Навіщо ці зайві видатки – грошей і так бракує. Звичайно, ви можете не замовляти послуги фото- та відео- операторів  і збирати у друзів та родичів, котрі були на вашому весіллі, безцінні кадри свята. Потім довго сидіти та вибирати варті уваги, ретушувати і підкадровувати (якщо це можливо і якщо у вас є навички до цього) і, в результаті, отримати щось цікаве. Економія безсумнівна. Але через кілька років, коли у вас буде достатньо грошей, ще раз повторити свій весільний день ви не зможете.

Весілля, Організація весілля , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *