28.09.2010

Розписка в середньовічному стилі.

Фотографія з розписки в середньовічному стилі 26 вересня 2010 року в ресторані "Древній град" біля Львова Ось уже й пролетіло 25 вересня 2010 року, і я , як і обіцяв, хочу розповісти вам про розписку в середньовічному стилі, котру організовував минулої суботи 25 вересня в ресторанному комплексі “Древній град”, що за Дублянами біля Львова.

Сама по собі розписка тривала не довго, але в цьому й не було потреби. Гості прибули на двох автобусах раніше і мали нагоду насолодитися атмосферою середньовіччя.

До приїзду гостей, біля головної вартової башти комплексу, на площі було влаштовано аперитивний стіл.

Фотографія з розписки в середньовічному стилі 26 вересня 2010 року в ресторані "Древній град" біля ЛьвоваТут були наїдки та напої на різні смаки. Переважав, звичайно, легкий алкоголь та фрукти, хоча  були м’ясні та солодкі страви.

Фотографія з розписки в середньовічному стилі 26 вересня 2010 року в ресторані "Древній град" біля Львова

Поряд з частуванням гості могли власноруч відчеканити собі на згадку монетку часів короля Данила Галицького.

Фотографія з розписки в середньовічному стилі 26 вересня 2010 року в ресторані "Древній град" біля Львова

Для молодят були високі гарні стільці, які символізували тронні місця. Після їх приходу, лицарі відтворили на честь них середньовічний турнір.

Фотографія з розписки в середньовічному стилі 26 вересня 2010 року в ресторані "Древній град" біля Львова

Після завершення турніру, молодят запросили на верхівку сторожової башти де намісник короля Данила Галицького провів церемонію реєстрації шлюбу згідно всіх давніх традицій. На саму верхівку башти пустили тільки молодят, але всі гості могли чути що відбувається завдяки професійному озвученню.  Молодята, Андрій та Ірина, прочитали обітниці один одному. Намісник вручив їм грамоту про створення нової сім’ї і сімейний герб. Після чого всіх запросили до столу і почалася весільна забава.

Звичайно, така розписка буде пасувати не кожному залу і не кожним молодятам подобається середньовіччя, але наповнити весілля цікавими елементами можна завжди. Головне бажання молодят і весілля стає просто унікальним.

Весілля, Стилізована розписка, Щось цікаве , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *