06.06.2012

Про міжнародні весілля

Міжнародне весілляПісля того, як впала залізна завіса, котра відділяла соціалізм та капіталізм, вже встигло вирости ціле покоління молоді, для якої поїздка до Польщі чи Німеччини вже не є нездійсненою мрією.

Відкриття кордонів спричинило не тільки пожвавлення торговельних процесів, але й активізацію міжнародних весіль. А нам, ведучим, доводиться придумувати, як поєднати різні традиції в одному часі та просторі. Про мовні питання я вже взагалі мовчу.

Отже, як правильно організувати міжнародне весілля і як цікаво його провести? Кілька моїх роздумів на цю тему.

Знайти цікаві звичаї та елементи в різних весіллях.

В кожного народу, в кожному регіоні, навіть на кожній вулиці є свої особливі весільні звичаї. В Греції, наприклад, існувала традиція, за якою визначали голову в сім’ї. Наречена під час першого танцю весь час намагалася наступити нареченому на ногу. І, якщо її старання були успішними – то вважалося, що головною в родині буде саме вона. Наречений же, всіляко намагався ухилитися. Все це дійство, напевно, виглядало весело і смішно. В Німеччині, перед тим як піти на шлюб, молодята мали великою пилкою розрізати дерев’яну колоду. Виглядало цн також досить цікаво.

Молодята розрізають пилкою колоду
Про ці звичаї потрібно дізнатися і подумати чи можна їх використати у сценарії сучасного міжнародного весілля.

Що не можна використовувати в міжнародному весіллі.

Пам’ятаю як на одному міжнародному весіллі, де на 50 гостей були представники семи різних національностей, в нареченого, який був родом з Канади, гості з Вірменії вкрали наречену. Частині, гостей, котрі знали цю традицію, було весело, а я нареченого зловив, коли він збирався телефонувати в 911.

Людина з сигаретою

Болгарії на весіллі прийнято курити за столами, а в нас це є образою для молодят та інших гостей.  Тому, на українсько-болгарському весіллі, котре довелося проводити кілька років тому у Львові, я довго вибачався перед гостями з Болгарії і пояснював, що в ресторані поламався кондиціонер і тому їм потрібно виходити курити на вулицю.  Такі традиції треба дуже уважно вивчити та проговорити з молодятами.

Не бійтеся поєднувати.

До цього часу я писав про традиції та звичаї інших народів, котрі можна використати в сценарії сучасного міжнародного весілля. Але й багато наших українських звичаїв будуть дуже цікавими для іноземців. Сюди можна сміливо віднести церемонію знімання вельона і перетанцьовування нареченої, розрізання весільного короваю, та багато цікавих конкурсів та розваг.  Їх потрібно використовувати  та поєднувати з цікавими звичаями та традиціями іноземних гостей. Але за основу весільного сценарію краще брати варіант місцевого святкування і вплітати сюди всі інші цікаві елементи.


Партнер посту: Современный деловой человек уже не может обойтись без визитной карточки. Но, не смотря на то, что изготовление визиток в ниши дни не сложный процесс, они олицетворяют личность или фирму и должны быть понятными и креативными.

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *