30.07.2012

Перший танець молодят

Перший танець молодят на весілліМабуть одним з найбільш урочистих моментів весілля є перший танець молодої пари. Адже подивитися на нього хочуть усі присутні на весіллі гості і з цього танцю розпочинається вся танцювальна програма свята.

Але найбільш хвилюючим є цей момент для молодят. Адже вони вперше будуть танцювати разом з того моменту, як стали подружжям. І танцювати будуть тільки удвох, під пильним поглядом батьків, друзів, дорогої родини та фото і відео об’єктивів. І права на дубль у них немає.

То як же потрібно підійти до цього танцю, щоб він запам’ятався тільки з позитивного боку?

Що танцювати на перший танець?

Тривалий час в нас, на Україні, з першим танцем асоціювався вальс. Старий, добрий, класичний вальс. Його мабуть останні років п’ятдесят, як не більше, танцювали молоді пари в день свого весілля. І це й не дивно, адже тривалий час саме вальс був найпопулярнішим танцем на всіх святкових заходах. Але змінюються часи та змінюються люди і в наш час молоді люди вже не танцюють на дискотеках вальс і не мають достатньо багато часу, щоб спеціально його розучувати. На зміну традиційному вальсу приходять інші танці і це є цілком закономірно.

Тому, якщо ви не “дружите” з вальсом – не танцюйте його. Бо у чисельні уважні погляди гостей та весільна сукня нареченої, не сприятимуть вашому яскравому танцювальному дебюту у ролі подружжя. Виберіть собі композицію, котра для вас є більш звичною. Це може бути рок-н-рол, диско, брейк-данс чи звичайна повільна композиція.

Перший весільний танець
Повірте, ніхто з гостей не буде вас судити за ваші хореографічні імпровізації і навпаки, це може стати родзинкою вашого свята.

Музика для першого танцю.

Ще одним важливим вибором для молодят завжди є музична композиція чи пісня, під яку відбуватиметься перший танець.  Мушу визнати – вибір насправді не легкий. Починаючи від “Русявої нареченої” і завершуючи світовими музичними хітами – вся музика світу до ваших послуг. І, щоб не розгубитися і зробити вдалий вибір, молодятам потрібно разом сісти і перебрати (можливо навіть на аркуші паперу) всі пісні, котрі їм подобаються і (або) котрі для них щось означають: чи перше знайомство (якщо пригадаєте 🙂 ) відбулося під цю пісню, чи вперше танцювали разом під неї, чи наречений освідчився під її супровід, чи просто ця пісня шалено подобається обом молодятам.

Наречені - перший танець
Був у моїй практиці випадок, коли перший танець відбувався під мелодію ринг-тону, котрий стояв у нареченої на телефоні на дзвінок нареченого. Довший час друзі та родичі її підколювали “О, твій Миросьо дзвонить”, а коли почули що під цю композицію відбувається перший танець – були приємно вражені. Звичайно, там ми зробили мікс, коли двінок телефону переходив у звучання оригіналу.

Окрім цього, сучасні технічні та програмні засоби дозволяють змонтувати мелодію відповідно до ваших побажань – вкоротити, вирізати швидкі чи повільні ділянки та інше. Цими можливостями нехтувати теж не варто.

Постановка першого танцю.

Якщо ви хочете вразити своїх гостей та зробити ваш перший танець оригінальним та незабутнім – зверніться за допомогою до професійного хореографа-постановника. Справжній професіонал зможе поставити вам вишуканий танець з використанням мінімальної кількості нескладних рухів. Він же допоможе вам підібрати музику для вашої постановки.

До такої постановки можна також залучати дружбів з дружками, братів та сестер, друзів, батьків, словом усіх, хто виявить бажання та зможе приділити для цього достатньо часу. Адже час – це найважливіше, що від вас потрібно для вдалої постановки.

Хочу запропонувати вашій увазі цікавий перший танець молодят, котрий відбувся 28 липня 2012 року у Львові у виконанні Юрія та Наталі та їх дружбів з дружками. Відео викладається з дозволу молодят.

[youtube]http://youtu.be/UYtqpct7kgk[/youtube]

Порада: Танцювати ваш перший танець вартує саме під той варіант пісні, під котрий ви тренувалися. Адже в ді-джея чи музикантів може бути інша версія пісні з іншим аранжуванням чи темпом і ви можете збитися в танці. Тому мелодію для першого танцю потрібно мати зі собою на флешці (чи іншому носії, котрий зможуть відтворити ді-джей чи музиканти) і не забути її вдома.


Партнер посту: По своим теплоизоляционным свойствам откосы подоконники фирмы MONTBLANC превосходят подоконники из дерева или бетона.

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *