15.08.2012

Recordati group – креативний підхід

Recordati group творча вечірка з представленням регіональних центрів 8 серпня 2012 року в ресторні "Древній Град"

Коли тривалий час займаєшся організацією свят та масових заходів, хочеш того чи ні, але починаєш дивитися на “грандіозні плани” організаторів з певною долею скептицизму. Адже, в кінцевому результаті, від початкових планів на момент проведення акції, в силу фінансових чи організаційних моментів, залишається дуже мало.

Але, якщо початкові організаційні плани реалізовуються навіть на вищому, ніж очікувалось, рівні, тоді отримуєш шалене задоволення від  проведеної роботи і бажання “звернути гори”.

Після такої інтригуючої передмови, хочу розповісти про вечірку, яку мені довелося проводити 8 серпня цього року в ресторані “Друвній Град” для представників італійської фармацевтичної компанії “Recordati group”.  Сама вечірка власне стала завершальним етапом першої кількаденної тренінгової зустрічі представників компанії зі всіх регіонів України. Тобто більшість людей між собою зналися тільки через телефон чи інтернет, а зустріч оффлайн була першою.

Розпочалася вечірка з гарного українського аперитивного столу з медовухою, узваром,  салом та іншими смаколиками.

Застілля розпочалося з тостів керівництва. Тости були щирими, не пафосними і, водночас, конкретними і зрозумілими.

А після них розпочалося найцікавіше – центральний офіс та кожне представництво підготувало театралізоване представлення себе та своєї філії. Тут уже кожен мав можливість проявити свої таланти та здібності. Розпочав програму представлення Центральний офіс. Їх італійсько-українська мафія була неперевершеною.

Наступне представництво в якості представлення розповідало про всіх віршами та читало реп. Наприкінці вже всі присутні в залі репували разом з ними.

Шекспір би мабуть щиро позаздрив трактуванню п’єси “Ромео та Джульєтта” у виконанні працівників Львівського представництва. За п’ять хвилин всі побачили цікавий сучасний блокбастер на тему сімейних війн між фармацевтичними кланами Монтеккі та Капулетті.

“Люди в чорному” готувалися дуже старанно і озброїлися “до зубів”.  Основний акцент в цьому представленні було зроблено на костюми та промальовку образів.

Імпровізований лікарський прийом організувала команда наступного представництва. Тут усе було пов’язано з медичними препаратами та їх ефективності чи пак “ефектності” їх образів.

Останнє представлення офісу було виконано у стилі відтворення робочого дня працівників. Тут і особливості кожного працівника, їх взаємодія між собою та з лікарями.

Recordati group творча вечірка з представленням регіональних центрів 8 серпня 2012 року в ресторні "Древній Град"

І, після таких творчих імпровізацій гостей, мені потрібно було дуже постаратися, щоб втримати цей накал та атмосферу свята. Не буду описувати всіх подробиць своєї програми, адже стаття не про це. Головне, що зі мною разом працював мій хороший друг ді-джей bO, котрий вправно та вчасно перехопив естафету танцювальною програмою і впевнено її довів до гарного фіналу вечора.

Recordati group творча вечірка з представленням регіональних центрів 8 серпня 2012 року в ресторні "Древній Град"

Сьогодні я розповів вам про цікавий сценарний хід свята, можливо ви, готуючись до своєї вечірки з нагоди дня фірми  чи новорічного свята, згадаєте про вечірку компанії Recordati group і спробуєте реалізувати на святі свої творчі здібності. Успіху вам у цьому.


На дня шукав цікаве світлодіодне освітлення для одного проекту і зайшов сюди dominio.com.ua/about/representative/svetodiodnoe-osveschenie.html , Як виявилось – тут є все необхідне.

Конференції та презентації, Корпоративна вечірка, Тематичні вечірки, Щось цікаве , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *