25.08.2012

Вінтажне весілля Дмитра і Світлани

Вінтажне весілля Дмитра і Світлани

Сьогодні, поки ще враження свіжі, хочу розповісти вам про незвичайне весілля, на якому я виконував не типову для себе роль.

Кілька хвилин тому закінчилося весілля в Світлани та Дмитра, котре проходило у дворику Книгарня копальні кави у Львові на площі Ринок, 10.

Незвичним, насправді тут було все. Починаючи від місця проведення весілля і закінчуючи тривалістю. Загалом усе дійство тривало дві години. Так-так, власне дві години зайняло все святкування.

Моя роль на цьому святі теж була незвичною – я виконував виконував функції ведучого церемонії і проводив реєстрацію шлюбу. Власне сама церемонія і була головним елементом весілля і проходила за написаним разом з молодятами сценарієм. Музичний супровід здійснював струнний квартет, наречений чекав свою кохану  біля вівтаря, а наречену вів під руку батько.

Вінтажне весілля Дмитра і Світлани

Дуже милим та романтичним моментом церемонії був обмін взаємними обіцянками нареченого та нареченої. Вони попередньо приготували собі тексти, яких і гості і я зрозуміли наскільки щиро та віддано вони кохають одне одного.

Вся подія в реальному часі транслювалася в інтернет. Вирішити це вдалося досить простим шляхом. Відео знімалося на мобільний телефон і, через нетбук, транслювалося в мережу.

Вінтажне весілля Дмитра і Світлани

Після офіційної реєстрації шлюбу, всі гості мали нагоду привітати молоде подружжя і випити з ними келих шампанського. До слова, у дворику знаходилися фуршетні столи стільки з шампанським канапками з червоною ікрою. Також всі охочі могли пригоститися кавою.

Вінтажне весілля Дмитра і Світлани

Особливу увагу хочу приділити студії декору “BRIGIDA”. Ця тернопільська студія порівняно недавно вийшла на львівський ринок,  але вже встигла завоювати заслужену повагу.

Вінтажне весілля Дмитра і Світлани

Через дві години гості поали збиратися до хати, а молодята поїхали на фотосесію.

Звичайно, таке весілля підходить не всім і не всі такий варіант захочуть. Але, як прояв власної індивідуальності і творчого підходу, такий сценарій має право на життя. Бажаю всім нареченим сміливості в реалізації творчих задумів для свого весілля.


Если вам для проведения выставки, презентации, показа коллекции модной одежды  нужны модели кастинг – это ваш лучший помощник.

Весілля, Стилізована розписка, Ювілей , , , , , , ,
3 Comments
  1. Ромчику, чудово !!! Приємно працювати з людьми, які знають що хочуть. У даних молодят було тверде переконання і співпадіння бажань, тому я також щиро підтримую подібного роду іновації та внесення цікавинок у традиційне святкування весіль… Так тримати! Хотілося б щоби ніколи у творчих людей не згасало натхнення, адже з творчим потенціалом разом і розвивається культурна складова суспільства.

  2. Дійсно, дуже цікава ідейка, смілива.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *