26.07.2012

Вітання для Оксани Паськевич та Романа

Весілля Оксани та РоманаНе буває, мабуть, більшої вар`яції ніж на весіллі у когось з весільників. Адже тут, за одним столом, зустрічаються люди, котрі на всіх святах розважають гостей. Хто конкурсами, хто музикою, а хто відео та фото фіксацією створюють незабутній настрій для всіх. На такому весіллі завжди багато цікавих моментів та незвичних сценарних ситуацій, тут кожен демонструє свої вміння та таланти. Тут кожен гість – справжня зірка.

Сьогодні хочу розповісти вам про одне з таких незабутніх весіль, про весілля Оксани (до недавна Паськевич) і Романа, котре відбулося 23 липня 2012 року. Незвичним тут було все, починаючи від запрошення. Не було традиційного “Просили вас тато і мама…” , а за тиждень до події телефонує мені Оксана і каже: “Що ти робиш 23 липня, в понеділок”. Я подумав, що є якесь замовлення на мої послуги та й кажу: “Наразі нічого”. “Ну то вже робиш, запрошую тебе до мене на весілля. Я виходжу заміж” – це так Оксана запрошувала на весілля.

Весілля Оксани та Романа

Коли ми з моїм хорошим другом Дмитром Ярошем, в понеділок 23 липня підходили до ресторану “Галицькі витрибеньки”, нас обох мучив сумнів – хто ж буде нам грати марша, чи не Оксана часом? Ну це, звичайно, жарт, адже музикантів  було на святі дуже багато і кожен демонстрував свою майстерність. Кожен хотів, протягом вечора, заспівати хоча б кілька пісень.

Музиканти на весіллі Оксани та РоманаМузиканти на весіллі Оксани та РоманаМузиканти на весіллі Оксани та Романа

А кому з музикантів забракло часу поспівати під час танців, впевнено зробили це під час застілля. Давно вже мені не доводилося бачити одночасно стільки “живих” інструментів за столом.

Музиканти на весіллі Оксани та РоманаМузиканти на весіллі Оксани та РоманаМузиканти на весіллі Оксани та Романа

А як приємно грати коли є така потужна підтримка з боку молодят! В Оксани з Романом вона просто зашкалювала.

Музиканти на весіллі Оксани та Романа

А ті музиканти, кому забракло в цей момент професійних інструментів, виконували свої музичні композиції на підручних матеріалах.  Порожні пляшки на весіллі інструмент легкодоступний і доречний.

Музиканти на весіллі Оксани та Романа

Були, звичайно, на весіллі і традиційні елементи, як то перший танець молодої пари в серці з квітів. І незмінне “Гірко” лунало протягом усього вечора.

Перший танець на весіллі Оксани та РоманаПерший танець на весіллі Оксани та РоманаПерший танець на весіллі Оксани та Романа

Але найбільш дезорієнтуючим моментом на весіллі був відсутність вельона (фати) в нареченої. Через це ніхто не знав коли ж закінчується весілля, і всі гуляли… гуляли… гуляли…

Танці на весіллі Оксани та Романа

Коли, близько четвертої години ранку, їхав до хати – я був далеко не останнім, хто залишав святкування. І загальна атмосфера свята навіяла мені думку: “Добре було!”.

Ще раз хоче подякувати Оксаночці та Роману за запрошення і побажати щасливого сімейного життя! До цих слів, мабуть, приєднаються всі, хто був на весіллі.


Партнер посту: Записывапйте: таможенное оформление Москва, улица Ильюшина, 1а. Компания «Winlogistic» – Ваш надежный партнёр!

Весілля, Весільні традиції, Щось цікаве , , , , , , , , , , , ,
2 Comments
  1. Молодці !!!

  2. Вітаю молодят!!!! О то була забава!!!!!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *