30.06.2012

Мега Олімпійські Ігри

Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з БілорусіїСьогодні, як і обіцяв в попередній статті, розкажу вам про ще один цікавий захід на березі озера. Цього разу він проходив досить далеко від Львова, аж у Шацьку. Та й змагання можна сміливо назвати міжнародними, адже фірма-замовник була з Білорусії, а організаторами виступила, вже знана для вас, агенція святкових заходів “Персона Грата” зі Львова.

Завдання цього разу було трохи складнішим, адже в Шацьку ми очікували прибуття 90 учасників змагань. І всіх їх необхідно було залучити до спортивних змагань. В результаті поділу всіх учасників, у нас утворилося вісім команд.

Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії

Для змагань було обрано олімпійський принцип, де одночасно на кількох майданчиках змагається по дві команди. За кожним майданчиком закріплений суддя та інструктор, котрий йому допомагає. Кожна команда, таким чином, має можливість пройти всі етапи та позмагатися зі всіма командами-суперницями. Про всі майданчики розповідати не буду, а зупинюся тільки на найцікавіших.

Пляжний волейбол.

Таку добре відому всім гру, як пляжний волейбол, можна зробити цікавою та незвичайною, якщо використати для неї великий, ну дуже великий м’яч. Головне щоб він був легким і гарно літав.Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - пляжний волейбол

Сумо

Хто з вас не знає давньої японської боротьби “сумо”? Це важкий чоловічий (в першу чергу) спорт, де потрібна витривалість, сила, майстерність та тривалі тренування..  Але, на наших Мега Олімпійських Іграх цей вид спорту теж був представлений і готували ми спортсменів не так довго – кілька хвилин і “костюм сумоїста” готовий.

Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - змагання сумо

Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - змагання сумоМега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - змагання сумоМега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - змагання сумо

Задоволення в цьому змаганні отримали всі, і учасники і глядачі.

Вертикальна павутина

Змагання, котре вимагало злагодженої командної гри, вміння аналізувати ситуацію та діяти дуже обережно – це “Вертикальна павутина”.

Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - вертикальна павутина

Команда повинна була переміститися на іншу сторону вертикально натягненої між двома деревами сітки, при чому кожен учасник команди міг використати тільки одну клітинку для переміщення.

Зорб.

Така, здавалося б дитяча розвага як зорб, може стати серйозним випробуванням у великій грі. Хто пробував – той знає як важко заставити велику прозору кулю рухатися у потрібному вам напрямку. А коли ще суперник “дихає вам у спину”, завдання стає вдвічі складнішим. Але наші спортсмени справилися з цим випробуванням дуже вміло.

Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - Зорб

Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - ЗорбМега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - ЗорбМега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - Зорб

Джанга

З цим конкурсом я до цього справи не мав і мені було важко передбачити наскільки він сподобається учасникам змагань. Адже джанга – це спокійне інтелектуальне змагання, для якого не потрібно фізичної сили чи швидкості. Тут потрібно сім разів подумати і один раз зробити.

Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - джанга

Мега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - джангаМега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - джангаМега Олімпійські Ігри - open-air в Шацьку для гостей з Білорусії - джанга

Але, як виявилося, я даремно хвилювався – джанга дуже цікава захоплююча гра. В ній потрібно з шістнадцяти вертикальних рядів однакових дерев’яних брусків, шляхом витягування, добудувати ще ряди вгору. Виймати одночасно можна тільки один брусок. Рекорд, який встановила одна з команд, налічував 33 ряди вгору. Емоцій було набагато більше.

Через чотири години, втомлені, але задоволені команди шикувалися для нагородження та отримання призів. Жодна з восьми команд не здалася і не припинила змагання і тому всі вони отримали свої нагороди.


Партнер посту: Совсем недавно искал себе головной убор и зашел на сайт www.loricci.ru шапки тут очень интересные и стильные, убедитесь сами.

Вуличні дійства, Корпоративна вечірка, Щось цікаве , , , , , , , , , ,
One Comment
  1. Чудово проведена робота. Щира подяка організаторам !!!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *