05.10.2011

Весілля на американських гірках

Весілля на американських гіркахЦікавий спосіб відсвяткувати своє весілля вибрали двоє закоханих Роберт Шерцер та Сара Петті 15 вересня 2011 року.

Того, що весілля відбулося на ярмарку в місті Пайяллап Фейрграундс, їм було замало, то вони ще й вирішили влаштувати саму церемонію укладення шлюбу на… американських гірках.

Звичайно, таку подію не могли пропустити без уваги засоби мас-медіа і ведучим  церемонії став Кент Філіпс – відомий радіоведучий. В рамках організованого радіо заходу молодята отримали в подарунок обручки, костюм і сукню, весільний торт і теплий прийом. Медовий місяць пара проведе на гавайському острові Мауї.

Чесно кажучи, дуже хотілося б побачити таке видовище на власні очі. Цікаво було б глянути, як наречена, в стрімкому польоті вниз відповідає “Так”, і як ведучий церемонії проголошує текст церемонії.

Така церемонія, звичайно запам’ятається на довго і грошенят вони зекономили достатньо (сукня, костюм, обручки, торт), але не впевнений, що таке весілля є мрією більшості наречених. Добре хоч, фуршети на атракціон не перемістили 🙂


Познайомившись півроку тому в Нью-Йорку під час роботи над бродвейським мюзиклом, Роберт Шерцер і Сара Петті скріпили свій шлюб на американських гірках в 7:30 за місцевим часом, коли парк атракціонів ще не відкрився для відвідувачів.

Ось такий цікавий атракціон…


Партнет посту: Недавно наткнулся на сайт http://creditodessa.od.ua с полезными советами, где очень популярно и доходчиво рассказано как не быть обманутым при получении кредитки в Одесском банке.

Весілля, Щось цікаве , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *