31.03.2011

Інтерни по-львівськи!

Круглий стіл для медичних працівників від фармацевтичної компанії ТеваКоли маєш проводити вечірки в одному й тому ж колективі багато разів, мусиш готуватися то них набагато відповідальніше. Адже, як відомо, з одного жарту двічі не сміються.

Тому, кожного разу співпрацюючи з фармацевтичною компанією “Тева” вже багато років,  чекаю наступної зустрічі з легким шоком. З одного боку працювати для людей, від котрих знаєш чого чекати – завжди простіше, але кожного разу – це написання нової програми .

Цього разу творча фантазія штовхнула мене на ризикований експеримент – зробити для лікарів вечірку на медичну тему під назвою “Інтерни по-львівськи”.

Складність розробки такої програми полягав у тому, щоб зробити її максимально наближеною до медицини і, в той же час, не виглядати повним профаном в темі вечірки. Тому конкурси в своїй структурі вимагали знань від конкурсантів, а не від ведучого.

Отже, програма складалася з двох частин – перша “теоретична” і друга “практична”. А всі гості на вечір поверталися в свою юність, ставали інтернами і проходили випробування на почесне звання лікаря.

Круглий стіл для медичних працівників від фармацевтичної компанії ТеваДля початку усі поділилися на дві команди за місцем свого перебування за столом. Першим змаганням була битва капітанів або усний іспит. По одному учаснику з кожної команди мали за одну хвилину часу назвати максимальну кількість медичних термінів.  Здавалося б таке просте завдання часом вганяло в “ступор” справжніх “метрів” медицини. Круглий стіл для медичних працівників від фармацевтичної компанії ТеваДругим теоретичним випробуванням був командний стилізований конкурс “показуха”. По три учасники з кожної команди демонстрували своє вміння без допомоги слів показати різні медичні аксесуари. Зараховувався загальний командний час, за який команда змогла назвати ці  терміни. А вони були досить підступними, як то відсмоктувач, протез, шприц і так далі.

Найвідповідальнішим і найсмішнішим конкурсом теоретичної частини стало змагання “діагноз”. Командам вмикалися уривки з естрадних пісень, а вони мали за цим уривком поставити діагноз виконавцю. Наприклад, пісні Івана Миколайчука “Піду втоплюся у річці глибокій” всі дружно поставили діагноз суїцидальний синдром. Команда радилась, але відповідь зараховувалась тільки від капітана в мікрофон.

Круглий стіл для медичних працівників від фармацевтичної компанії ТеваПісля активної танцювальної перерви, котру забезпечив медбрат ді-джей bO, розпочалася практична частина стажування інтернів. В конкурсну програму входили “крапельниця”, “клізма” і найскладніше завдання  – операція “мікрогаморотомія”, правда скальпель довелося замінити менш ріжучим предметом, а саме бананом.

Круглий стіл для медичних працівників від фармацевтичної компанії ТеваЗавершальним етапом святкування став святковий торт з логотипом компанії “ТЕВА”. Честь розрізати його мали “пацієнти”, котрі вижили після останнього конкурсу-операції.  Адже день успішно проведеної операції прирівнюється до дня народження.

Круглий стіл для медичних працівників від фармацевтичної компанії ТеваЗагалом вечірка вдалася і всі отримали позитивний заряд. Я сам ніколи не думав, що медицина може бути такою веселою.

Цікавий факт, мені мабуть вдалося перевтілитись в медика, бо ті з гостей, хто мене не знав раніше, питали який лікар я за спеціальністю. А ті, хто знав, запрошували в своє відділення на роботу.


Реклама в блозі: Вполне естественно, что для большинства девушек и парней первое свидание вызывает небольшое волнение.

Конференції та презентації, Корпоративна вечірка, Тематичні вечірки, Щось цікаве , , , , , , , ,
3 Comments
  1. Чудова фантазія і тверда рука бувалого Тамади! Молодець! Хотів би це побачити в живу!

  2. Потужна вечірка та цікавий пост! ))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *