30.03.2011

Роман Павлюст – ведучий і ді-джей в одній особі.

Ведучий, тамада та ді-джей Роман РавлюстЦією статтею я розпочинаю новий цикл оглядів ведучих міста Львова, їх стилів, особливостей та переваг, які притаманні їм на мій погляд.

І перший мій огляд буде про молодого ведучого та ді-джея в одній особі, мого хорошого знайомого, Романа Павлюста.

На початку своєї кар’єри Роман розпочинав звукорежисером та світлорежисером в компанії “West Sound”,  згодом, набравшись досвіду, почав ді-джеїти.

Свій досвід напрацьовув арт-директором та генеральним менеджером в нічному клубу “Галактика” м. Винники, арт-директором та генеральний директор ВКФ “Ортекс” – нічний клуб “Сафарі”   (2008-2009 модернізація клубу – новий бренд – “Fenomen”) м. Львів, музичний редактор нічний клуб “Мі 100″ (караоке-бар, стрип-бар “Носоріг”) м. Львів

Ведучий, тамада та ді-джей Роман Равлюст

До його становлення як ді-джея, а згодом і ведучого, приклав свою руку професіонал ведення, один з батьків Львівської ді-джейської школи, Сергій Купрієнко.

Ведучий, тамада та ді-джей Роман Равлюст, учень Сергія Купрієнка

На даний час, Роман достатньо сформувався як ведучий, і працює самостійно в якості і ведучого і ді-джея. Основною родзинкою його роботи є вміння співпрацювати з молоддю і здатність орієнтуватися в незвичайних ситуаціях.

Ведучий, тамада та ді-джей Роман Равлюст

На даний час Роман Павлюст може похвалитися достойним портфоліо клієнтів, серед яких: «Світоч», «Мерседес», «Рено», «Стек-компютер», «МТС», «UkrCell», «Еколан», «Карпатська-джерельна», «Траєкторія», «Сандоз-Україна», «Карпатбуд», «ТПК», «Alico AEG», «Галпідшибник», «Львіввіконпласт», «JTi», «Mary Kay», «Mita-Tecknik», «Артор», «Gold Lion», «Укрсиббанк», «Банк VAB», «Приватбанк», «НБУ», «Stella Artois», «Хортиця», «Епіцентр», «Галнафтохім», «Неосервіс», «Вопак», «Рукавичка», «Ройал», «Motor», «Артеріум», «Мобілочка», «Картопляна хата», «Ams-electronics», «НЛТУ України», Аквапарк «Пляж», цирк «Кобзов», «Сільпо», «НіВІТ-БУД», «УАРНЕТ» «Укр Залізниця», тощо. Готельні комплекси – “Озерний край”, “Гранд-резорт”, “Дністер”, “Наварія-Нова”,  та інші компанії, магазини, державні установи, весільні пари та приватні особи.


Реклама в блозі: Вам нужна организация корпоративов в Киеве? Консалтинговая компания “ЭКО-Корпоративы” – лучший выбор.

Цікаві особистості , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *