17.11.2010

Новорічні корпоративні розваги – добре відомі та нові.

Корпоративні подарунки до Нового рокуПочаток зими на всіх фірмах, підприємствах, установах сповнений приємного хвилювання. Адже починається підготовка до святкування одного з найбільших свят в році – до зустрічі Нового Року! Приємне збудження охоплює всіх, адже з настанням нового року усі чекають змін до кращого. А ще це пора корпоративних вечірок та приємних подарунків. Власне про цікаві способи та особливості дарування подарунків співробітникам хочу вам зараз розповісти – можливо ви щось використаєте, або придумаєте щось ще цікавіше.

Отже, першим старим добрим способом урізноманітнити процес дарування подарунків  є лотерея отримувачів. Відбувається вона зазвичай на початку грудня. Виглядає приблизно так – імена всіх працівників пишуться на однакових окремих аркушах і складаються в капелюх, банку, кошик чи будь-яку іншу посудину. Аркуші з іменами потрібно скласти так, щоб імен видно не було. Після цього кожен працівник витягує будь-який аркуш з іменем свого колеги і нікому його не показує. Власне для цієї людини він буде дарувати подарунок. У випадку, коли витягується своє ім’я, потрібно повернути аркуш та витягнути інший. Якщо кількість жіночого і чоловічого персоналу однакова – цю забаву можна урізноманітнити склавши жіночі та чоловічі імена в різні ємності. В цьому випадку чоловіки тягнуть імена жінок, а жінки – чоловіків. Головною родзинкою є інтрига хто кому дарує подарунок. Такий спосіб не тільки вносить інтригу в процес дарування, але й покращує стосунки в колективі. Адже, для того, щоб зробити гарний подарунок, потрібно вивчити його адресата, його смаки та уподобання.Срприз, лотерея

Ще одним цікавим способом робити подарунки – є звичайна лотерея. Керівництво компанії виділяє певну суму грошей, або кожен з працівників вносить однакову суму грошей.  На ці гроші купуються приблизно однакові по вартості подарунки для кожного. І,  шляхом жеребкування, подарунки дістаються працівникам. Тут бажано, щоб подарунки підходили як чоловікам, так і жінкам. Бо буде не зовсім зружчно отримати чоловікові панчішки, а жінці – люльку. Хоча, якщо подарунки жартівливі – це може відповідати формату свята.

І ще одним цікавим способом дарування подарунків є скринька Діда Мороза. Тут уже потрібна організація та підготовка. В найпопулярнішому місці на фірмі розташовується скринька з написом “Листи Діду Морозу”. Кожен з працівників може написати своє бажання та покласти його в цю скриньку. За кілька днів до нового року скринька відкривається організаторами свята. І, в день “ікс”, урочисто в жартівливій формі, виконуються побажання. Наприклад, хтось побажав поїздку в Африку – йому можна подарувати пальму, хтось захотів нове авто – отримує мальку іграшкову машинку, хтось захотів стати директором – для нього розігрується сценка – де він в ролі генерального директора і т. д.  Ще раз повторюся – забавка цікава, але вимагає певних приготувань і фантазії.

Щойно я розповів про відомі мені забавки з подарунками і буду вдячний, якщо ви розповісте мені про відомі вам забавки.


Реклама в блозі:

Купить велотренажер недорого. Велотренажер купить. Киев недорого.

Тут вы найдете самые лучшие и оригинальные салаты и рецепты салатов с фото разных кухонь мира.

Корпоративна вечірка, Новий Рік, Тематичні вечірки , , , ,
3 Comments
  1. Конкурс «Сильні духом Жінки»
    Що може бути гарніше жінки в боксерських рукавичках?
    Ведучий вибирає 2 дівчини, видає реквізит – боксерські рукавички, конкурсантки їх одягають собі на руки… Перед ними стоять два великі пакунки (добре замотані коробки з цукерками)…
    Чи складно відкрити коробку в боксерських рукавичках? Взнаємо на вечірці. Дівчина, що перемогла, отримує цукерки.

  2. Щодо подарунків, в цьому році не мали проблем з питанням “Що подарувати колегам”. Начальство виділило бюджет. Зайшли на сайт компанії Роял Презент і, в межах 230 грн. на кожного, обрали безліч оригінальних сертифікатів.
    Іноді подарунки цікавіщі за самі конкурси, в якиї їх виграєш:))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *