13.12.2010

Про “Львівське передмістя”

Ресторан "Львіське передмістя"Вже давно взяв собі за звичку попередньо відвідувати зали, в яких доведеться працювати і в яких ще не доводилося бувати. Правда таке роблю все рідше, бо більшість Львівських, та тих що навколо Львова,  залів я добре знаю. Хіба якийсь новий ресторан відкриється. Тому дуже здивувався, коли замовники назвали ресторан “Львівське передмістя”, який, з їх слів, існує уже більше двох років.

Одразу скажу, що шукати місце знаходження ресторану довелося  шукати довго, і, як потім виявилось, я досить часто проїздив повз нього, але ніколи не звертав уваги.

Мабуть всьому виною не інформативний вказівник. Здогадатися по ньому про місце знаходження ресторану “Львівське передмістя” надзвичайно важко.  А вивіску з назвою ресторану можна побачити тільки на фасаді, і для цього треба постаратися.

Ресторан "Львіське передмістя"Щоб вам не довелося шукати, це заклад знаходиться за адресою Львівська обл. Яворівський район, с. Рясна-Руська, вул. Кільцева,3 (для простішої орієнтації – кільцева дорога між вул. Шевченка та вул. Городоцькою) тел. +38 032 243-16-99, тел. +38 096 142-127-1, сайт http://www.peredmistja.lviv.ua

Ресторан "Львіське передмістя"

Як згодом вияснилося, це не просто ресторан – це цілий комплекс, бо є тут і готель і літні альтанки на 8 людей і одна на 20 людей, і VIP-зал в українському стилі, і більярд і навіть автомийка.  Словом всього багато.

У зимовий час в ресторані зручно може розташуватися 85 гостей (це так щоб можна було з комфортом розміститися і було місце для танцювального майданчика), а у  літню пору навіть до 120 (в цьому випадку танцювальний майданчик розташовується на ліній терасі).

Ресторан "Львіське передмістя"

Ціни на весілля трохи вищі за середні і складають близько 270 гривень з людини, а бенкет – близько 200 гривень з людини. В цілому зал досить приємний для різноманітних святкувань. Єдине, що викликає хвилювання – це малопотужні кондиціонери. Їх у залі два, але я не знаю як вони будуть справлятися влітку. Можливо, дерев’яна основа будівлі та розташування майже в лісі між деревами, сприяють хорошому охолодженню. Маю весілля там в липні наступного року – то ж розповім вам як було.

Ресторан "Львіське передмістя"

На особливу увагу заслуговує літня тераса.  Вона досить велика, гарно накрита і влітку тут дуже зручно влаштовувати танцювальний майданчик.

Ресторан "Львіське передмістя"

Ще дуже приємним доповненням є невеличкий готель на 5 номерів. Звичайно, всіх гостей з весілля тут не поселиш, але для молодят та найближчої родини місця вистачить.

Ага, ще мало не забув про баню. Вона тут є, правда потрапити туди мені не вдалося. В цілому – це позитивне  доповнення.

Отже, підводячи підсумки, до позитивних моментів закладу можна віднести: розташування на природі, територія навколо ресторану, зручне добирання, готельні номери, баня, авто-мийка, альтанки, літня тераса, велика автостоянка.

До негативних моментів можна віднести:  слабенькі, як на мене,  кондиціонери, відсутність вказівників для заїзду, вища середньої ціна з людини на харчування, недостатня реклама.

Тож,  ресторану можна поставити тверду четвірку за п’ятибальною системою. “Львівське передмістя” гарно підходить для святкування весіль, ювілеїв, бенкетів та корпоративних вечірок.

Весілля, Весільні зали, Корпоративна вечірка, Організація весілля, Ювілей , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *