24.06.2011

Середньовічна школа наречених

Заняття в школі наречених в середньовічному стилі 14 червня 2011 року в приміщенні ресторану СкіфіяСьогодні, правда трохи з запізненням, розкажу вам про заключне в цьому навчальному році,  заняття в школі наречених, котре відбулося 14 червня 2011 року в приміщенні ресторану “Скіфія” (с. Зимна Вода, вул. Опільського,15) і проходило в середньовічному стилі. Незмінним організатором цієї події виступав журнал «Весільний Сезон». Цього разу мені поталанило бути просто відвідувачем і збоку спостерігати  весь процес.  Як виявилося, збоку видно набагато більше, більше як позитивів, так і промахів.

З часу відкриття мені ще не доводилось бувати в ресторані Скіфія, але чув дуже багато різних думок, тому з нетерпінням хотів побачити все на власні очі.

Заняття в школі наречених в середньовічному стилі 14 червня 2011 року в приміщенні ресторану Скіфія

Чесно кажучи ззовні цей ресторан виглядає набагато гарніше.  Гармонія приємних теплих кольорів гармонійно поєднується виконанням якісними матеріалами. На противагу цьому, внутрішній вигляд складає враження незавершеності. А червона стеля через кілька годин починає гнітюче тиснути на психіку. Хоча, можливо це моє суб’єктивне враження і комусь це сподобається.

Саме заняття в школі наречених розпочалося зі стилізованого середньовічного обряду укладення шлюбу. Знаково, що  на роль молодят вибрали пару наречених, котрі прийшли на навчання.

Заняття в школі наречених в середньовічному стилі 14 червня 2011 року в приміщенні ресторану СкіфіяЦеремонію організували та провели дівчата та хлопці з творчого об’єднання “Княжа забава”. І протягом усього вечора вони ж проводили середньовічні конкурси, танцювали, та вчили танцювати гостей різноманітні танці і були головними організаторами всіх розваг.

Дуже творчо та креативно підійшла до справи Анна Андрух. ЇЇ весільний торт був максимально стилізований під королівське середньовіччя.

Заняття в школі наречених в середньовічному стилі 14 червня 2011 року в приміщенні ресторану Скіфія

І, зрештою, все.  На цьому стилізація під епоху завершилась. Всі інші учасники школи представляли більш сучасні елементи весільної моди.

Заняття в школі наречених в середньовічному стилі 14 червня 2011 року в приміщенні ресторану Скіфія

Традиційним фінальним акордом була лотерея знижок від учасників. Після цього організатори гарно попрощалися з гостями та учасниками школи і оголосили про початок канікул. Хочеться побажати їм гарного літнього відпочинку щоб з новими силами та ідеями увійти в новий навчальний рік.


Реклама в блозі: Для настоящих ценителей хорошей японской кухни доставка суши домой или в офис всегда поднимет настроение и поможет встретить нежданных гостей приятным кулинарным сурпризом.

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля, Щось цікаве , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *