07.09.2012

Чого чекати від весілля на базі відпочинку?

Чого чекати від весілля на базі відпочинку?Останнім часом ввійшли в моду весілля за містом на всіляких різноманітних базах відпочинку та відпочинкових комплексах. Особливо великою популярністю такі місця для весілля користуються в літній теплий період року. Це й не дивно, адже всі хочуть втекти подалі від міської суєти та загазованого повітря, від душних ресторанів та шуму вулиць.

Але чи завжди такі сподівання виправдовуються і які несподіванки чекають на вас під час організації весілля за містом?

Гарна природа

Зелені лісові узлісся, піщаний пляж доглянутого озера, чисте повітря в поєднанні з ароматами квітів створюють неповторну атмосферу  романтики та позитивного настрою. Тут є де прогулятися, є де зробити багато цікавих фото на фоні цієї краси і є де помилуватися красою природи. Цей момент можна сміливо записувати до плюсів весілля за містом.

Багато простору навколо

Зазвичай, на території бази відпочинку є багато місця для прогулянок, різноманітні розваги, як то міні-зоопарки, місця для риболовлі, прокат човнів чи іншого водного транспорту. Словом, кожен гість зможе знайти для себе щось цікаве.

Готельні номери

Наявність готельних номерів на базі відпочинку теж відіграє не останню роль при виборі місця для весілля. Адже бути на весіллі і не випити чарчину за здоров’я молодят, якось не пасує. А після цього сідати за кермо досить небезпечно і, в крайньому випадку, дорого. Тому забронювати номери для гостей, котрі приїхали здалеку і не мають куди подітися на ніч – гарний вихід з положення.

Погані дороги

Чомусь так склалося, що керівництво баз відпочинок і відпочинкових комплексів вперто не хоче помічати ну дуже поганої дороги до свого дітища. Можливо вони чекають що цим займуться відповідні транспортні служби, але, як на мене, така надія є дуже примарною. Найчастіше дороги, котрі підходять до баз відпочинку є (в кращому випадку) розрахованими на проїзд одного авто і двом просто нема де поміститися. Або напрями руху до заповідних воріт комплексу назвати дорогами язик просто не повертається. Швидше це смуги перешкод для гостей та молодят.

Погані дороги до бази відпочинку

Не прилаштовані приміщення

Кожна база відпочинку орієнтована перш за все на задоволення потреб відпочивальників і в останню чергу – на проведення весіль. Тут ви не побачите просторого залу для проведення застілля, тут може не бути збудованого відповідно до акустичних вимог, танцювального майданчика і так далі. Все це будуть приміщення, котрі максимально переорієнтовані та трансформовані під вимоги весілля. Тому не дивуйтеся, коли гості вітатимуть молодят в підсобному приміщенні, над головою в наречених висітиме табличка “Reception”, а танцювальний майданчик розташується на дні басейну.

Танцювальний майданчик на дні басейна

Відпочивальники-сусіди

База відпочинку, як правило, не припиняє приймати відпочивальників навіть у день вашого весілля. Звичайно, вони розташовуються в альтанках на певній відстані від весільних гостей, але є великий шанс того, що дівчата в купальниках чи хлопці  з шортах, чи навіть діти зовсім голяка ввірвуться в вашу весільну ідилію зі словами “Дайте нам ключ від номера 21!” А гостям і фотографу доведеться довго шукати місце для вдалого кадру між великими животами, що звисають з плавок і купальниками різних кольорів та стилів.

Відпочивальники-сусіди

Стилізоване весілля

Якщо ж ви вирішили творчо підійти до власного весілля і зробити його в стилі “Сонячні Багами “, а всі дійові особи та гості свята попереджені про дрес-код свята – це босоніжки шорти та гавайські картаті сорочки – тоді вибір бази відпочинку з яскравим пляжем – просто ідеальний варіант.

Стилізоване весілля

В цій статті я зібрав разом на одному прикладі всі недолугі моменти зі свого досвіду, коли весілля на базі відпочинку не приносили задоволення ні гостям ні молодятам. Впевнений, ваш вибір найкращий і у вас, в жодному випадку, не станеться таких неприємних інцидентів. Але… про всяк випадок, перевірте і перестрахуйтеся 🙂


Если у вас заболело домашнее животное, то  выезд ветеринара на дом всегда останется лучшей альтернативой транспортировки больного к врачу.

Весілля, Весільні зали, Вуличні дійства, Організація весілля, Щось цікаве , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *