24.09.2012

То хто ж переміг у конкурсі краси «Міс Галичина-2012»?

Конкурс краси «Міс Галичина-2012»21 вересня 2012 року в приміщенні палацу спорту «Україна» на вулиці Мельника, 18 відбувся фінал конкурсу краси «Міс Галичина-2012».

Про всі попередні етапи конкурсу я знав досить небагато і на сам фінал потрапив завдяки хорошим друзям. Бо потрапити було досить важко,і не через великий ажіотаж серед охочих відвідати цю подію. Справа в тому, що квитки на конкурс, за задумом організаторів мали з’явитися у вільному продажу за день до дійства, але, так і не з’явилися. Хіба, може я погано шукав. (Таки погано шукав – їх можна було придбати через сайт і, як мені сказали, в касах).

Але, тим не менше, не маючи жодного відношення до організації заходу, можу дати незалежну оцінку події та її організаторам.Зазвичай, коли пишу огляд події, отримую багато додаткової інформації на офіційному сайті, але не цього разу – там досі немає жодної інформації про проведений захід, тому прошу вибачення, якщо будуть неточності в іменах та власних назвах.

Хоч початок конкурсу було оголошено на 19.30, але часові рамки не були дотримані. Конкурс розпочався вже за 20.00, правда тривале очікування початку гарно прикрасили ді-джей Ьо та саксофоніст Ігор Волков, котрі влаштували гарне та стильне pre-party.

 

Конкурс краси «Міс Галичина-2012»

Ведучими конкурсу краси були Тимур Мірошниченко та співак Владіслав Левицький. І, якщо першому потрібно ще набирати досвіду для проведення таких акцій, то Владислав Левицький мене дуже приємно здивував. У чоловіка є стиль, відчуття такту і вміння вести діалог з публікою.

Тимур Мірошниченкоспівак Владіслав Левицький

До складу журі входили: Генеральний директор компанії “Тур-Галичина” Іван Прохна, Місс України 2007 Ліка Роман, найсильніша людина планети-2009 Сергій Конюшок та телеведуча Ольга Фреймут.

 Іван ПрохнаМісс України 2007 Ліка Романнайсильніша людина планети-2009 Сергій Конюшоктелеведуча Ольга Фреймут

Випробовування для шістнадцяти фіналісток були дуже різноманітні. Але все, в більшості, зводилося до виходів у різних строях. Хоча, як на мене, на деяких етапах, дівчата були в нерівних умовах. Погодьтеся, вихід в дизайнерському одязі, де одна одягнута в шорти, а інша в сукню по кісточки – не дає змогу однаково оцінювати. А анонсовані вечірні сукні тягнули максимум на коктейльний  варіант. Хоча хореографія виходів була на дуже високому рівні.

Конкурс краси «Міс Галичина-2012»

Каверзні запитання для учасниць шоу ставили дівчата з команди КВН “Коліжанки”. Можливо варто було б запитувати дівчат про щось таке, щоб ми могли зрозуміти їх характер і особливості поглядів, а не заставляти їх імпровізувати на сатиричні теми, адже не кожен може без підготовки дати дотепну відповідь на підступні запитання.

Конкурс краси «Міс Галичина-2012»

Хочеться сказати кілька слів про артистичне наповнення конкурсу. Між виходами дівчат на глядачів чекала дуже цікава програма. Були тут і співачка Андріана, і Владислав Левицький виконав кілька своїх хітів, а ще всіх дуже сподобалась повітряна акробатка та сучасне шотландське шоу з волинкою та салютом.

співачка АндріанаВладислав Левицький

Конкурс краси «Міс Галичина-2012»Конкурс краси «Міс Галичина-2012»

Не сподобалось мені як організатори повели себе з учасницями, котрих журі відсівало в процесі конкурсу. Бідні дівчата мовчки сходили зі сцени і ні “дякую” їм, ні “до-побачення”. А в самому кінці, коли відбувалося фінальне нагородження,  вартувало би вигадати різні номінації, на зразок “міс посмішка”, “міс фотогенічність”.

Переможницею Першого народного конкурсу краси «Міс Галичина-2012» стала 22-річна мешканка Івано-Франківської області – Софія Микуляк.    Першою віце-міс стала красуня Маргарита Янчук з міста Луцьк, а другою віце-міс назвали мешканку міста Володимир-Волинський Наталію Войтинську.

Дуже не сподобалось мені світлове та звукове оформлення свята. На сцені відверто було темно, особливо на початку конкурсу. А великий світлодіодний екран, котрий був розташований на заднику сцени, використовувався тільки для показу логотипів партнерів та двічі на ньому транслювалися ролики. Хоча відеокамер було достатньо, але чомусь ніхто не додумався транслювати з них зображення на великий екран. Стосовно звуку, навіть беручи до уваги складні акустичні особливості приміщення, можна було би краще попрацювати над визвучкою ведучих та виконавців. Було відверто забагато високих частот (ведучі просто пищали) і замало низьких (добре відчувалося на виступі Владислава Левицького).

Стосовно загальної концепції конкурсу краси «Міс Галичина-2012» – що на ньому, окрім місця проведення фіналу, було від Галичини сказати дуже важко. Учасниці конкурсу були мало не зі всієї України і жодної регіональної родзинки в сценарному плані свята побачити мені не вдалося. Такий конкурс міг спокійно називатися “Зустріч красунь у Львові” чи “Конкурс краси Львів 2012”. А якщо не брати до уваги львівський палац спорту “Україна”, то такий конкурс міг би відбуватися будь-де.

Дуже хочеться вірити, що організатори цьогорічного конкурсу краси «Міс Галичина-2012» врахують всі недоліки і наступного року ми побачимо шоу краси набагато вищого рівня.


Красуні, котрі захочуть зробити своє весілля незабутнім, зможуть знайти цікаві ідеї для весілля на сайті http://mywed.com.ua/

Щось цікаве , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *