11.12.2010

Зустріч з Яндексом.

Зустріч з Yandex 9 грудня у конференц-залі «Краків» готелю Reikartz Дворжец у м. Львів на вул. Городоцька, 107.Кілька днів тому з подивом дізнався що мої скромні потуги в галузі блогерства привернули до себе увагу Яндекса, цього інтернет-монстра. А саме, я отримав лист від Олександри Сердюк, спеціаліста із роботи зі ЗМІ Яндекс-Україна з запрошення відвідати зустріч, присвячену сервісу Яндекс.Пошук по блогах. В листі також щиро обіцяли що нам розкажуть:
·за яким принципом працює Пошук по блогах Яндекса;
·як ми визначаємо головні блогові теми дня;
·як формуються рейтинги Пошуку по блогах;
·як дані з Пошуку по блогах використовуються у веб-пошуку Яндекса;
·про API Пошуку по блогах;
·які перспективи розвитку Пошуку по блогах та з якими проблемами ми стикаємось;
·як росте українська блогосфера – свіжі цифри та факти про українські блоги.
Зустріч мала відбуватися 9 грудня у конференц-залі «Краків» готелю Reikartz Дворжец (м. Львів, вул. Городоцька, 107). І, не в змозі подолати свою професійну цікавість, я не втримався і пішов на цю зустріч. Що з того вийшло – зараз розповім.

Зустріч з Yandex 9 грудня у конференц-залі «Краків» готелю Reikartz Дворжец у м. Львів на вул. Городоцька, 107.

Заодно й розповім свої враження від готелю, адже вибір приміщення для такого заходу дуже важливий і враження від місця проведення накладається на враження від самої презентації.

Отже, після реєстрації я отримав величезний бейдж і цілий пакет роздаткового матеріалу та всіляких дрібничок. Тут були і ручка, і блокнот, і іграшка для дітей від трьох років з логотипом яндекса, і футболка. Власне з футболками, чи їх розмірами, явно не склалося – навіть після  того, як мені замінили розмір М на розмір ХХL, одягнути її зміг би хіба стрункий підліток.  мабуть ці вироби Яндех замовляє в Китаї з їх дуже маленькими XXL розмірами.

Зустріч з Yandex 9 грудня у конференц-залі «Краків» готелю Reikartz Дворжец у м. Львів на вул. Городоцька, 107.

А ще після реєстрації можна було почастуватися кавою чи чаєм та солодким, ага, ще були соки. Такий собі легкий сніданок. Протягом всієї зустрічі в конференц-залі був доступний Wi-Fi зв’язок з інтернетом.

Зустріч з Yandex 9 грудня у конференц-залі «Краків» готелю Reikartz Дворжец у м. Львів на вул. Городоцька, 107.

Приємно вразило, що конференція розпочалася вчасно, згідно з з планом – рівно об 11.00. Неприємним було те, що серед доповідачів, тільки Наталя Родіонова говорила українською мовою.  Це було несподіванкою і для більшості учасників конференції, бо презентувалась українська частина Яндекса – а доповідачі навіть не розуміли української.

Неприємно вразило відверто слабеньке технічне забезпечення конференц-залу «Краків» готелю Reikartz Дворжец – доповідачам потрібно було дуже старатися, щоб прилаштуватися то шиплячих, хриплячих та пропадаючих примх радіо-мікрофонів.

Що стосується самих виступів – вони були цікавими та змістовними, я багато дізнався для себе нового. Але, чекав більшого, хотілося не просто побачити на екрані слайди, а й побачити на реальному прикладі роботу пошуку чи процес створення віджету. Словом, бракувало мультимедійності, інтерактивності та візуальності.

Зустріч з Yandex 9 грудня у конференц-залі «Краків» готелю Reikartz Дворжец у м. Львів на вул. Городоцька, 107.

Приємним сюрпризом став фуршет після закінчення виступів. Видно що організатори старалися і подумали про обід для відвідувачів. Але тут їх підвела кухня готелю Reikartz Дворжец.  Страв було багато, кілька видів шашлику, канапки, різноманітні салати, але приготовані вони були не смачно.

Особисто мої враження про зустріч про зустріч в більшості позитивні. Але не можу втриматися і не дати кілька рекомендацій організаторам зустрічі. Їх не багато, всього три, перша – уважніше підходити до вибору приміщень для таких зустрічей, зробити виступи більш інтерактивними, та третя – ВИВЧИТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ!


Олександра Сердюк

Спеціаліст із роботи зі ЗМІ

Яндекс.Україна


Реклама в блозі: Прості і смачні кулінарні рецепти з фото спеціально для Вас ми зібрали в колекцію.

Конференції та презентації, Тематичні вечірки, Щось цікаве ,
4 Comments
  1. Як на мене, то краще будуть виступати ті люди які саме завідують своєю частиною роботи, чим ті, які знають українську, але не в курсі справ.
    Зверніть увагу, що російськомовні доповідачи з Росії, а не з якоїсь східної України… Так само можна було б звинувачувати Сергія Бріна, якби він приїхав би до Львову і не розмовляв українською.
    Можливо недолік організації в тому, що зустріч була двомовною і не було перекладача для ведучих, щоб можна було задавати питання людською мовою (-:

  2. >>я отримав лист від Олександри Сердюк
    Я теж отримав, але вирішив проігнорувати, бо нічого цікавого не очікував там почути.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *