05.12.2010

Завершення весільного сезону або “Запусти 2010”.

Представники кожної професії мають свої звички, прикмети традиції, забобони тощо. Є такі традиції і в людей, котрі працюють на весіллях, ювілеях, корпоративних вечірках, словом на всіляких святкуваннях. Це музиканти, фотографи, відео оператори, ведучі та артисти різноманітних жанрів – одним словом “весільники”. Сьогодні я хочу розповісти вам про одну чи не найголовнішу з таких традицій “весільників”. Це традиція завершення весільного сезону, або в просто “запусти”. В перший понеділок після останнього можливого весілля в році на свою вечірку з нагоди завершення сезону збираються представники весільних професій.

І якраз одна з таких вечірок відбулася 29 листопада в м. Львові на вулиці Володимира Великого,2 в приміщенні ресторану “Аякси -2”. Наперед скажу, що мені, разом з музикантом  Дмитром Ярошем, випала нагода займатися організацією цього свята.

Як правило, на запусти збираються люди компаніями, котрі знайомі між собою і дружать. Але, чим більше людей хоче потрапити на свято, тим більша ймовірність того, що не всі будуть знайомі. Щоб уникнути таких незручностей, ми розробили для кожного іменний пластиковий бейджик з фотокарткою, і видавали кожному при вході. Окрім цього він ще й з залишався людині на згадку.

Фотографії зі свята "Запусти 2010", роздача бейджиків А столи в цей час уже ломилися від різноманітних наїдків та напоїв. Готувалися довго і тому змогли багато передбачити і приготувати.

"Запусти 2010", приготування святкових столівНа цей день весільники чекають цілий рік. І хоч він і трохи сумний, бо весіль у цьому році вже не буде, але всі веселяться з надією на більш вдалий наступний сезон. Тому усі збираються досить швидко.

"Запусти 2010" у Львові в ресторані "Аякси 2"

А на самому святі всі танцюють, співають і відриваються за цілий рік. І непотрібно тут ні ведучих, котрі своїми віршиками нудять гостей, ні незрозумілих пошловатих конкурсів, якими грішать багато ведучих. Всі спілкуються і танцюють.

"Запусти 2010" в ресторані "Аякси 2", танцювальна частина.

Ну і звичайно музика! Куди ж без неї рідненької. Кожен з музикантів хотів показати як він за рік “виріс” в професійному плані, просто потішити друзів гарним музичним репертуаром.

"Запусти 2010" в ресторані "Аякси 2", Сергій Мосєсов

Ви можете мене спитати – чим особливе це свято і чим воно відрізняється від будь-якої іншої корпоративної вечірки? Дуже просто, тут не потрібно нікого “бавити”, тут усі бавляться самі і кожен приходить з наміром побавитись. І це головне. Зі святом вас, дорогі мої!


Реклама в блозі: Лучшие, Прикольные статусы о любви, а также подборки статусов!

Весільні традиції, Тематичні вечірки, Щось цікаве , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *