20.12.2010

Стартували передноворічні корпоративні вечірки!

Передноворічна корпоративна вечірка для працівників ТМ "Світоч" та корпорації NESTLE у великому залі готелю "Дністер" 17 грудня 2010 рокуВітаю всіх! Це почалося! Провів 17 грудня першу передноворічну корпора- тивну вечірку.  Гостями були працівники ТМ “Світоч” та корпорації NESTLE. До них Дід Мороз прийшов цього року досить швидко і приніс багато подаруночків. Зустріч відбувалася у великому залі готелю “Дністер”.

Наперед забігаючи скажу, що вечірка мені сподобалась – все було гарно і ненав’язливо. Одразу видно, що корпоративний дух у цих людей дуже міцний, а культура спілкування на високому рівні. А тепер давайте все по порядку, як було і хто був.

Для корпоративної вечірки було обрано легкий європейський стиль. Програму свята практично не навантажували виступами.  На час збирання гостей все приміщення бару слугувало великим аперитивним столом. Тут, очікуючи своїх колег, можна було частуватися шампанським, кавою чи чаєм, різноманітними фруктами і, звичайно ж, цукерками та всілякими солодощами.

Передноворічна корпоративна вечірка для працівників ТМ "Світоч" та корпорації NESTLE у великому залі готелю "Дністер" 17 грудня 2010 рокуГості збиралися під музичні імпровізації гурту “Медоркестра”. Застілля традиційно розпочалося з тостів та привітань від керівництва і перше було від Едварда Сміта – голови правління ЗАТ “Львівська кондитерська фірма”Світоч”.  За деякий час він знову взяв слово  щоб в образі Санти нагородити працівників подяками і цінними подарунками.

Передноворічна корпоративна вечірка для працівників ТМ "Світоч" та корпорації NESTLE у великому залі готелю "Дністер" 17 грудня 2010 рокуПротягом першого танцювального блоку всіх знову приємно потішили хлопці з гурту “Медоркестра”. Їх чудова виконавська майстерність, вокальні та інструментальні імпровізації та їх, ні з чим не зрівняна, енергетика не залишили байдужим нікого.

Передноворічна корпоративна вечірка для працівників ТМ "Світоч" та корпорації NESTLE у великому залі готелю "Дністер" 17 грудня 2010 рокуНе обійшлося й без символічної зустрічі Нового року. Рівно о 00 годин і 00 хвилин у залі прозвучали куранти Львівської ратуші, спалахнули вогняні фонтани під незмінну мелодію всіх часів і народів “Happy new year” гурту ABBA і наступив Новий 2011 рік. Тобто почалася святкова дискотека від відомого львівського діджея bO.

Передноворічна корпоративна вечірка для працівників ТМ "Світоч" та корпорації NESTLE у великому залі готелю "Дністер" 17 грудня 2010 рокуЧас на вечірці пролетів дуже швидко. Ми навіть не зчулися, коли вже близько третьої години, довелося прощатися. Правда для найстійкіших в подарунок ще подарували вічну пісню The Beatles – Yesterday.  Атмосфера була настільки теплою, що дуже не хотілося завершувати свято. Гості теж це відчували і під останню пісню найстійкіші створили дружнє коло і так танцювали усю композицію.

Передноворічна корпоративна вечірка для працівників ТМ "Світоч" та корпорації NESTLE у великому залі готелю "Дністер" 17 грудня 2010 року

Протягом усього свята відчувалася глибока взаємоповага гостей один до одного і до нас – людей, котрі допомагали бавитись. А це завжди найголовніше. Тому побажаю вам усього хорошого і успіху у Новому році.


Реклама в блозі: Женская консультация гинекология. Отличные женские центры Киева. Нужен эндокринолог?
Дать честное королевское слово легче легкого, а вот жениться за три месяца, да еще так, чтобы потом не жалеть всю оставшуюся жизнь, — это уже сложнее…Поспорить с судьбой. Оксана Панкеева

Корпоративна вечірка, Новий Рік , , , , ,
4 Comments
  1. >>Наперед забігаючи скажу, що вечірка мені сподобалась – все було гарно і ненав’язливо
    То хіба і не твоя заслуга?
    >>приємно потішили хлопці з гурту “Медоркестра”
    Комплект “Метельський+Медоркестра” – це вже мабуть стає ознакою хорошого смаку.

  2. Эмм.. а можно у вас брать посты с RSS канала? Ссылку на источник поставлю.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *