20.11.2011

Корпоративні тренди зустрічі 2012 року

Вогняний китайський драконЗдається тільки вчора ми готувалися до зустрічі Нового 2011 року, а він уже  минув і на порозі 2012 -ий. Знову розпочинається передноворічна метушня, гонитва за подарунками та підготовка до святкування. Для когось вона приємна, а для когось – це черговий головний біль – як і де організувати вечірку, чого і скільки подати на стіл, як розважити працівників на вечірці?

Оскільки про “скільки”, “де” і “як” я уже писав у попередніх статтях, то сьогодні зупинюся тільки на “як розважити гостей”, а, точніше, які стилі та тренди в корпоративній культурі модні в цьому році.

Отже, в цьому році керівники та власники фірм та корпорацій зайняли очікувальну позицію. Очікувальну по відношенню до різких та нелогічних змін у законодавстві. Оскільки кожен новий день готує нам якісь несподіванки – і дуже рідко вони хороші. Така ситуація вимагає заощадливості та розумних і поміркованих видатків.

А така поміркованість диктує нам наступні особливості новорічних корпоративних вечірок напередодні 2012 року:

Формат передноворічної корпоративної вечірки.

Виходячи з усього попередньо сказаного, можна сміливо говорити про популярність цьогорічних фуршетних копоративних вечірок.

Передноворічний корпоративний фуршет.
В такому форматі вечірки ховається один небезпечний момент – це алкоголь. Його кількість слід зменшити, а якість послабити у відсотковому еквіваленті. Адже розрахувати свої сили на фуршетному столі дуже важко, тут багато алкоголю, хоча закусок, зрештою, теж достатньо, але не всі звикли до такого формату. І можливі непередбачувані наслідки.

Тривалість передноворічної корпоративної вечірки.

Оскільки фуршетний варіант вечірки передбачає її насиченість та швидкоплинність. Тобто, довше 23.00-24.00 такі святкування не завершуються  і раніше 19.00 – не розпочинаються. Розважальна програма такої вечірки, як правило, насичена, але триває не довго.

Новорічний годинник
Така ситуація має свої цікаві позитивні моменти – оскільки працівники довго не святкують і не зловживають алкогольними напоями, фуршетну передноворічну вечірку можна проводити у будь-який день тижні без небезпеки втратити наступний робочий день.

Стиль передноворічної корпоративної вечірки.

Приситившись за попередні роки серйозними стилізованими вечірками та цікавими і незвичними форматами передноворічних корпоративів, люди уже хочуть чогось, можливо менш вишуканого, але ріднішого та знайомішого.

Вечірка в українському стилі

А ще, беручи до уваги цьогорічне ювілейне святкування двадцятої річниці Незалежності України, одним з найпопулярніших стилів корпоративних святкувань стане український етнографічний стиль. Актуальними та   популярними будуть гадання, передноворічні ворожіння та всілякі традиційні забави.


Партнер посту:  Если очень хочешь разговаривать через интернет, но не знаешь английского языка, оптимальный выход  skype скачать бесплатно на русском языке. Эти ты убьешь сразу двух зайцев – и разговаривать сможешь и  перетруждаться переводом не станешь.

Корпоративна вечірка, Новий Рік, Тематичні вечірки , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *