27.11.2011

Всі на абордаж!

Піратська вечірка для медичних працівниківТі, хто слідкує за моїм блогом, напевно пригадають недавню статтю “Інтерни по-львівськи” про серію корпоративних вечірок для медичних працівників від фармацевтичної компанії “ТЕВА”.

Ось уже  наступила осінь і прийшов час для нових розваг для моїх коханих медиків. Коханих, бо за стільки років ми вже стали один для одного добрими знайомими і, скажу більше, навіть здружилися.

Новою темою для вечірок я обрав піратів, піратів у всіх проявах та зі всіма особливостями їх “ремесла”. Після ретельної підготовки, я, з острахом, запропонував цю тему на вечірці.

Моїм вірним партнером у цьому бурхливому та небезпечному морі знову став молодий львівський ді-джей бО. Він забезпечував музичні підкладки протягом конкурсів та “бавив” усіх під час танцювальних пауз.

Піратська вечірка для медичних працівників

Після вибору капітанів кожного “корабля” (столу) одразу відбувся капітанський конкурс на знання морських термінів. Лікарі мене відверто здивували своєю обізнаністю в цій сфері і змагалися дуже достойно.

Наступною прийшла черга до скарбників піратських ватаг, котрі в минулому відповідали за все награбоване майно. Звісно, в наш час ніхто нікого не грабував, але скарби таки були. Кожен скарбник мав зібрати зі своєї команди максимальну кількість монет вартістю 5 та 10 копійок і упакувати їх відповідно до піратських звичаїв.

Піратська вечірка для медичних працівників
Після ретельних підрахунків, було визначено “Скарбника”, котрий приніс своїй команді призовий бал. Далі настала черга змагання, за успіх якого я дуже хвилювався. В кожній команді було визначено по одному костюмеру та по одному стилісту. Костюмери отримали від мене по піратському капелюху та по пов’язці на око. Ще три елементи костюму вони мали знайти серед речей своєї команди.

Піратська вечірка для медичних працівників
Стилістам дісталися набори дитячого гриму. Завданням костюмерів та стилістів було створити своєму капітану образ “Грози морів”. На мою превелику радість, усі відреагували  на це змагання дуже позитивно і що з цього вийшло – ви можете побачити. Правда, згодом, процес відмивання був трохи довшим ніж я очікував.

Піратська вечірка для медичних працівників
І, звичайно, яка ж піратська вечірка може відбутися без улюбленої команди всіх морських вовків: “На абордаж!”?. В нас таке змагання теж відбулося і старшими в ньому були боцмани. Кожен з них отримав  кольорову скатертину з цупкого матеріалу розміром метр на пів, як символ корабля зі здобиччю, котрий потрібно було взяти “на абордаж”. Завданням боцманів було розмістити на цьому “ворожому кораблі” максимальну кількість своєї команди. Я ніколи б не здогадався, що туди може поміститися 12 серйозних лікарів.

Піратська вечірка для медичних працівників
Ще одним важливим персонажем на кораблі є бомбардир. Був такий персонаж і в нас. Гармату, на жаль, притягнути в ресторан нам не дозволили, але ми легко замінили її дартсом. Правда, після енної кількості спожитого піратами рому, результати були не найкращими. Мабуть вітер був зустрічним.

Піратська вечірка для медичних працівників
Наступний конкурс був максимально наближеним до професійного фаху учасників змагань. Адже ні для кого не є секретом, що лікар також був невід’ємною  частиною команди піратського корабля. І, досить часто, після гарячих бойових дій, їм доводилося пришивати майже втрачені кінцівки своїх побратимів. Щось віддалено схоже відбувалося і в нас. Дві команди, з п’яти людей кожна, скидали в загальну купу по одному мешту чи чоботу. А лікарі змагалися між собою у вправності взування своєї команди.

Піратська вечірка для медичних працівників

І. вже традиційно, після запеклих “боїв” наступив найприємніший момент – момент отримання “бойових трофеїв”. Тут теж було дотримано максимальну піратську субординацію – хто змагався і жертвував собою найактивніше – отримав найцінніше. Але з порожніми руками не пішов ніхто.

Піратська вечірка для медичних працівників

Підводячи підсумки, можна сміливо говорити, що вечірка, котра проходила в ресторані “Магнат”, відбулася успішно, але не всі “скарби” ще отримано. Будемо чекати наступної зустрічі.


Партнер посту: Для всех начинающих предпринимателей, которые работают в сфере обслуживания, очень к месту придется  недорогая автоматизация кафе. Это и экономия средств и создание имиджа успешности и современности.

Конференції та презентації, Корпоративна вечірка, Тематичні вечірки , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *