18.01.2011

Новорічна ніч на “Плаї”

Фотографії з зустрічі Нового 2011 року в ресторані "Верховина" гірськолижного курорту "Плай" біля с. Плав'я Сколівського району Львівської області.2011 Новий рік довелося мені зустрічати в ресторані “Верховина” гірськолижного курорту “Плай” біля села Плав’я Сколівського району Львівської області.  Звичайно, не просто зустрічати, а зустрічати в ролі ведучого і Діда Мороза.

Одразу скажу, що для мене незвичною і нетиповою була зустріч Нового року у такому стилі.

Підозрюю, що гості теж зустрічали так Новий рік уперше.

Шкода що вдалося зробити мало фотографій – іноді доводилося працювати, тому буду розповідати, а вам залишається вірити на слово.

Отже, зустріч Нового 2011 року в гірськолижному курорті “Плай” відбувалася в двох різних стилях: в українському (наближеному до гуцульського) та європейському. Українська частина свята розпочиналася одразу при вході до ресторану – гостей частували місцевою настоянкою на журавлині та салом з домашнім хлібом.  Музики в цей час тішили гостей гуцульськими піснями на народних інструментах. Приємно що гості теж прийшли або повністю в українських строях, або з їх елементами в одязі.

Фотографії з зустрічі Нового 2011 року в ресторані "Верховина" гірськолижного курорту "Плай" біля с. Плав'я Сколівського району Львівської областіКоли всі зібралися, відбулося імпровізоване знайомство та вибір старости кожного столу. Музичний вокально-інструментальний гурт “Плай” вдало підхопив цю ідею і провів співочу розминку з кожним столом.

Фотографії з зустрічі Нового 2011 року в ресторані "Верховина" гірськолижного курорту "Плай" біля с. Плав'я Сколівського району Львівської області.Несподіваним, але позитивним моментом свята став прихід священика, котрий, разом з гостями, помолився за успішний 2011 рік. На цьому українська частина практично завершилася. Я, в костюмі Діда Мороза, провів вибір-кастинг Снігуроньки, разом ми роздавали подарунки діткам (а їх було багато) і дорослим. Про настання Нового року сповістили дзвони на церкві і великий святковий салют. Мушу визнати що такий салют мене приємно вразив. Він тривав близько 10 хвилин, а гості в цей час частувалися шампанським зі снігових столиків.

Фотографії з зустрічі Нового 2011 року в ресторані "Верховина" гірськолижного курорту "Плай" біля с. Плав'я Сколівського району Львівської області.Завершальною частиною новорічної ночі стала святкова дискотека з конкурсами та розвагами. Тут хочу зазначити, що музичний репертуар був переважно український у поєднанні з європейськими хітами.

Ніч минула весело, швидко і непомітно. Над горами пробивалися перші промінчики несміливого зимового сонця, я ми збиралися додому. Розпочався Новий 2011 рік.


Реклама в блозі: Тут можно скачать прикольные статусы для контакта.

Новий Рік, Тематичні вечірки , , , , , , , , , , , , ,
5 Comments
  1. Роман, в тебе вкрали костюм Діда Мороза! )))
    (див.фото http://tamada.biz.ua/wp-content/uploads/2011/01/new_y_01.jpg )

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *