14.12.2011

Конкурс-фестиваль “Зимові зустрічі”

Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі"Отже, це відбулося! А саме, 3 грудня 2011 року біля Львова, в містечку Винники в ресторані “Гетьман” пройшов перший конкурс-фестиваль українських вокалістів “Зимові зустрічі”. Організатором фестивалю став Портал Українських Мінусовок minus.lviv.ua та агенція святкових послуг “Персона Грата”. Генеральним спонсором виступила туристична компанія “Трайдент”. Ініціатива проведення цього конкурсу виходила від мене, оскільки я є адміністратором Порталу Українських Мінусовок. І тому, з таким майже панічним страхом, я переживав усі події цього дня. Адже, сьогодні вже, можна говорити, що конкурс був першим, а ще калька днів тому, всі думки були зайняті організацією  і про продовження конкурсу на наступний рік страшно було думати.  Приємною несподіванкою конкурсу-фестивалю стала його широка географія, адже, окрім Львівської області, приїхали учасники з Волинської, Рівненської та, навіть, Сумської  областей.

Рівно о 18.00, як і біло анонсовано, розпочалася пряма трансляція на он-лайн радіостанції “Своє радіо” і розпочався конкурс-фестиваль “Зимові зустрічі”. Я привітав учасників, представив організаторів та спонсорів і представив склад журі, який тримався у таємниці до самого початку. До його складу увійшли:

  1. Лауреат міжнародних і всеукраїнських пісенних конкурсів та фестивалів Софія Федина.
  2. Народний артист України, професор, викладач кафедри музичного виховання факультету культури та мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка Богдан Базиликут.
  3. Директор агенції святкових послуг “Персона Грата” Микола Мисик

Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Журі за роботою
Зустріч розпочалася з виступу учасниці журі, Софії Федини, вона привітала всіх конкурсантів та гостей та виконала свою пісню “Про зиму”. Далі розпочалися виступи конкурсантів у чотирьох номінаціях: дитячий вокал, підлітковий вокал, багатоголосий вокал та сольний чоловічий вокал. Фото викладені у порядку виступів. Окрім цього, всі присутні гості отримали картки для голосування в категорії “Приз глядацьких симпатій”.

 Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Софія ФединаКонкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Олександр ЗарубичКонкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Валентина Шокало

Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Ярина ОпалевичКонкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - тріо "Джерело"Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - дует "Сєрий І Бедзьо"

Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - тріо "Карамелька"Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Юрій РубайКонкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Володимир Окілко

Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Сергій УсенкоКонкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Ярослав ШевчукКонкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Олег Баланко

 У перервах між виступами, члени журі висловлювали свої враження про виступи виконавців та давали їм поради. А весь цей час, героїчно долаючи всі перепони від інтернет-провайдера “ОГО”, забезпечував пряму трансляцію конкурсу фестивалю на он-лайн радіостанції “Своє радіо” Андрій Меаковський, який є головний і, наразі, єдиним програмістом, котрий розробив та підтримує працездатність порталу “Українські мінусовки”.

Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Андрій Меаковський

Після довгий розмірковувань, журі таки винесло свій вердикт та назвало переможців. Ними стали:

Переможці в категорії Дитячого вокалу:
1 місце – Олександр Зарубич, пісня “Мамині долоні”
2 місце – Валентина Шокало, пісня “Ой сивая зозуленька”

Переможці в категорії Підліткового вокалу:
2 місце – Ярина Опалевич, пісня “Цвіте весна”

Переможці в категорії Багатоголосого  вокалу:
1 місце – Тріо “Джерело”, пісня “Косив Ваня”
2 місце – Дует “Сєрий і Бедзю”, пісня “Под облачком”
3 місце – Тріо “Карамелька”, пісня Мамина пісня

Переможці в категорії Чоловічого  вокалу:
1 місце – Володимир Окілко, пісня “Чорнобривці”
2 місце: Сергій Усенко, пісня “Соколята” та Олег Баланко, пісня “Вогонь кохання”
3 місце: Ярослав Шевчук, пісня “Над Горинню” та Юрій Рубай, пісня “Ніч, темна ніч”

Приз глядацьких симпатій отримала Ярина Опалевич за пісню “Цвіте весна”. На завершення конкурсу усі учасники та журі разом заспівали пісню, відому на всю Україну – це “Червона рута”.

Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - фінальна пісня
Можна довго говорити чого не було на конкурсі і що було не так, але найголовніше, що у ньому було – це атмосфера, атмосфера взаємоповаги підтримки і, навіть я б сказав, сімейності. Хоча, в більшості, всі ми бачилися в перше, але складалося враження, що ми всі вже старі друзі, мало не з дитинства. Це, на мою думку, найголовніше.

Залишається подякувати Богдану та Любомиру Чорнякам, менеджерам агенції святкових послуг “Персона грата” та компанії “ЕХО” за тезнічне забезпечення конкурсу і за якісне звучання виконавців.

Конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі" - Любомир Чорняк, Богдан Чорняк, Олег Бриня

Перший конкурс-фестиваль “Зимові зустрічі” завершився і учасники уже можуть розпочинати підготовку до другого. Можу з впевненістю сказати – він буде!

Фото на відео звіти про наш конкурс-фестиваль “Зимові зустрічі” – дивіться відео та завантажуйте фото.

В першому архіві знаходяться фото, які частково робив я, а, в більшості, на себе місію фоторепортажу взяв відомий львівський ведучий та ді-джей Сергій Купрієнко. Збірка № 1 http://depositfiles.com/files/smvb0k9uj
В другому архіві знаходяться фото, котрі зробила менеджер проектів агенції святкових послуг “Персона Грата” Мар`яна Хищенко. Збірка № 2 http://depositfiles.com/files/119cp20ae

Відео відзняв, змонтував та залив на ютуб гість конкурсу з Рівного, відомий під ніком ZZ2000. Переглянути відео можна в його профілі на порталі в “Українські мінусовки”  розділі Відеоальбом. http://minus.lviv.ua/video/sound-servis/

 

Конференції та презентації, Тематичні вечірки, Щось цікаве , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *