18.04.2011

Лазертаг – нова корпоративна гра.

Лазертаг – нова корпоративна граВ сучасному стрімкому світі корпоративних інновацій і змін, коли hr менеджери кожного дня ламають собі голови, що ж іще вигадати для зміцнення корпоративного духу і чим наступного разу здивувати працівників та керівництво, якось дуже непомітно на ринку з’явився лазертаг. Як на мене – то його непомітна поява є зовсім незаслужена. Будучи логічним спадкоємцем пейнтболу, лазертаг має ряд суттєвих переваг.
Але все по порядку. Будучи реальним симулятором бойових дій, лазертаг також базується на використанні зброї, але, на відміну від пейнтболу, для нього можна використати і переоснастити будь-яку – від лука і арбалета до протитанкового кулемета. Стрільба з такої зброї ведеться інфрачервоними променями по спеціальним індикаторам на обладунках бійця. Відповідно відсутні больовий та фарбуючий ефект пострілу. Стосовно шкідливості променів – то вона не більша ніж у пульта дистанційного керування вашого телевізора.

Лазертаг – нова корпоративна гра

Відсутність фарбуючого ефекту пострілу дає ряд переваг – ведення гри без спеціального захисного одягу. Навіть у «Бонда» у смокінгах побавитись можна і шкоди одягу не буде. А ще постріл з такої зброї «пробиває» скло будинків та автомобілів – отже, фантазія для сценарних варіантів просто безмежна.

Лазертаг – нова корпоративна гра

Сукупність цих факторів дозволяє проводити імітації бойових дій на території нічного міста чи навіть у приміщенні закинутого складу. Словом, дивувати новими сценаріями можна нескінченно довго.
Ще одним позитивним фактором лазертагу є відсутність кульок для стрільби, тобто, витратних матеріалів. А це тягне за собою невисоку вартість послуги для споживачів.

Лазертаг – нова корпоративна гра

А тепер трішки фантазії … П’ятниця, вечір, велика корпорація, на годиннику бамкає 18.00 і кожен працівник дістає зі шафки, хто пістолет, хто гвинтівку, хто автомат, одягає на голову чорну шапку  з прорізами для очей, і виходить на вулицю… Велика офісна битва розпочалась!


Реклама в блозі: Всегда лучше собрать все отзывы о косметике для проблемной кожи перед ее использованием.

Корпоративна вечірка, Тематичні вечірки, Щось цікаве , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *