31.08.2010

У Львові пройшла “TWI-ОКУПАЦІЯ”

Зараз на годиннику 00.20, уже настало 30 серпня 2010. А я, ще під враженнями подій попереднього дня, пишу цю, не зовсім характерну для блога, статтю. Не характерну, бо мова зараз піде не про весілля, ювілей, день народження чи інше, більш звикле для нас свято. Хочу розповісти вам про п’яту ювілейну зустріч користувачів twitter.com у Львові під назвою “TWI-ОКУПАЦІЯ”.

Чим це дійство було цікавим для мене? Ну, по-перше, мені випало бути ведучим і співорганізатором цього свята. По-друге, військова тематика і вільний формат свята давали мені багато простору для творчості та фантазії, по третє…. але давайте все по порядку.

В цьому святі можна помітити характерні риси святкових заходів якщо не далекого майбутнього, то, принаймні, близького сьогодення. Зараз спробую пояснити чому.

Тематична стилізація. Свято мало “мілітарі” стилізацію, тобто всі гості за замовчуванням приходили у військових костюмах різних часів, народів та епох –  починаючи від козаків та лицарів, і закінчуючи костюмами воїнів-джедаїв. Сама по собі стилізація – явище далеко не нове, але у поєднані з іншими факторами, заслуговую на окреме виділення. А еклектика часового та просторового розмаїття військових форм вносила фактор нереальності та оригінальності.

Паралельність майданчиків. Протягом свята народжувалися та згасали різноманітні  тематичні майданчики,  як то козацький – де варили куліш, технічний – де були автівки різних армій, сценічний – де відбувалися конкурси, презентації та концерні виступи. Окрім цього було багато вільних зон, де можна було просто випити пива і поспілкуватися поза часом.

Використання декорацій у поєднанні з акторськими роботами. Залучення до свята костюмованих акторів та клубів історичної реконструкції допомогло створити атмосферу відповідного часу та подарувати гостям легкий адреналін у спілкуванні з історичними персонажами.

Вільних хід вечірки. Стосовно концепції та ведення свята – було використано принцип мінімального втручання. Тобто були заплановані певні ключові точки свята, але й вони зміщувалися разом з настроєм присутніх. Решта час віддавався вільному спілкуванню.

Творча атмосфера свята. Програму свята було наповнено різноманітними конкурсами для розвитку творчої самореалізації. Тут і головний конкурс свята – конкурс відео-інсталяцій,  і конкурс Т-віршів і 140- секунд окупації уваги, і конкурс на найкращу реконструкцію костюму і багато іншого. Кожен, хто хотів розкрити свої таланти, міг це зробити багатьма способами.

А логічним завершенням свята був концерт за участю гуртів “FireJam”, “The Pizza Boyz” з Івано-Франківська та “Абу-Касимові Капці” та святкова дискотека.

Використано фото з http://blog.golubovsky.com/lvivtwevent-5/

Тематичні вечірки , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *