23.08.2010

Яка пора найкраща для весіль?

Весна, літо, осінь, зима – з цих чотирьох, таких різних, пір року раніше молодята в більшості випадків обирали літо або ранню осінь. Пояснення для цього були дуже прості – новий урожай і дешеві продукти. Звичайно, ще років 15 тому важко було собі уявити свіжі помідори чи огірки протягом цілого року. На той час продукти закуповувалися самотужки під чітким керівництвом весільних господинь, а весілля святкували в шалаші.

Зараз часи змінилися і наявність та ціна продуктів уже не так сильно впливають на час проведення весілля. З’явилися інші фактори котрі так чи інакше впливають на вибір пори року для весілля.  Зараз спробую проаналізувати їх зі всіма плюсами та мінуси для кожної пори.

Зима. Зазвичай чогось вважається не дуже вдалою порою для весілля. Позитивні моменти: не душно в залі, продукти на столах не встигають псуватися, краще засвоюється і менше впливає алкоголь, для фотосесій можна вибрати зимовий ліс, парк під снігом та інші снігові пейзажі. Негативні моменти: якщо холодно – особливо не погуляєш по вулиці, швидко темніє і нема багато часу для фото та відео сесій на вулиці, гості споживають більше алкоголю та швидше розходяться додому, свіжі овочі та фрукти трохи дорожчі ніж влітку, не використовуються вуличні альтанки для фуршетів.

Весна. Саме поняття “весна” позитивно впливає на людей. Адже це пора цвітіння, пора відродження, пора кохання. Позитивні моменти: вже не холодно, але ще й не спекотно, починають з’являтися весняні квіти, для фото та відео сесії можна вибрати багато різноманітних фонів та пейзажів, вже можна використовувати альтанки для фуршетів, страви ще не так швидко псуються  Негативні моменти: ще немає великої кількості овочів та фруктів, але вони популярніші серед гостей.

Літо. Традиційно літо є дуже популярним періодом для весіль. Позитивні моменти: довгий світловий день дозволяє багато часу приділити фото та  відео сесії на вулиці, тепла погода дозволяє багато часу проводити на вулиці і використовувати альтанки для фуршетів, продукти незначно дешевші, весілля тривають довше. Негативні моменти: через спеку гості менше танцюють і більше часу проводять поза приміщенням, страви швидше псуються, менше споживають алкоголю і його дія сильніша

Осінь. На Україні осінь завжди була “гарячою” порою для весілля. Позитивні моменти: вже не так спекотно, але ще й не холодно,  вуличні альтанки ще можна використовувати для фуршетів, страви вже так швидко не псуються а продуктів багато і вони трохи дешевші, для фото та відео сесій є багато гарних місць,  Негативні моменти: окрім непередбачуваності погоди, важко пригадати якісь негативи.

Впевнений, що ви зможете нарахувати ще дуже багато позитивних чи негативних моментів для кожної пори. Що стосується непередбачуваності погоди – то це властиво всім порам року. Дощ, сніг, відлига,різкі похолодання та потепління завжди вирізняли нашу погоду. Але нехай такий дріб’язок не впливає на ваш найщасливіший день

Весілля, Організація весілля , , , , ,
2 Comments
  1. В кожній порі року є якісь негативи. Прочитав би це раніше, може б і не женився:-)

  2. Усе юнацьке життя мріяв щоб власне весілля організувати осінню. З майбутньою дружиною обрали зиму (лютий місяць). Дуже задоволені… Було легше обрати зал, ведучого та музикантів з фотографом і відіком, оскільки взимку історично [censored] менше весіль.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *