02.06.2014

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу – всі нюанси

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу вже давно стала невід’ємною частиною сучасного українського весілля.  Зараз майже кожна подружня пара хоче доповнити своє весільне дійство цим вишуканим та елегантним елементом. Зумовлена така ситуація невеликим різноманіттям варіантів офіційної реєстрації шлюбу. Адже, якщо брати до уваги церемонію церковного шлюбу – вона незмінна вже багато десятиліть, якщо не сказати століть, а в державному РАЦСі ритуал, з невеликими змінами, залишився ще з радянських часів і існує тільки в одному варіанті без можливості внести зміни.

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу – що це таке?

Виїзна церемонія є творчим вирішенням реєстрації шлюбу, який пропонує РАЦС, але у певному стилі і з тими елементами, котрі вибирають для себе  наречені. Отже, виїзна церемонія реєстрації шлюбу це:

  1. Креативна церемонія реєстрації шлюбу, котра може відбуватися за межами РАЦСу;
  2. В більшості випадків є театралізованою версією офіційної церемонії і не заміняє офіційну(тобто реєстрацію в РАЦСі таки необхідно пройти), а тільки створює романтичний образ у відповідності до стилю весілля;
  3. Дійство не має юридичної сили, проводити її можна за будь-яким ритуалом і з будь-якими елементами;
  4. Дійство для проведення якого не потрібна офіційна особа, а провести її може  будь-хто з тих, кому молодята доручать таку честь.

Роман Метельський проводить виїзну реєстрацію

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу – як правильно підібрати стиль

Якщо ми уже з’ясували для, що, в більшості випадків, виїзна церемонія не має юридичної сили і реєстрація в РАЦСі все-рівно необхідна, то навіщо повторювати той самий обряд двічі? Чого не підібрати або не придумати для вашого весілля цікаву, стильну, а головне, унікальну церемонію реєстрації шлюбу?

Вибираючи стиль для виїзної церемонії реєстрації шлюбу, в першу чергу потрібно врахувати стиль самого весілля, щоб не було дисонансу. Наприклад, весілля заплановано в ніжно-рожевому романтичному стилі з витонченими елементами та відповідним декором, а виїзна церемонія реєстрації шлюбу планується в байкерському стилі з купою металу та шкіри. Звичайно, якщо загальна концепція весілля символізує перехід від безшабашної юності до закоханої романтики подружніх стосунків – такий стиль буде доречним. Але, в більшості випадків, метал і шкіра на церемонії реєстрації будуть дисонувати з рожевою романтикою весілля. Тому стиль потрібно підбирати ретельно і відповідально. Тут за основу можна брати уподобання молодят або їх професійні навички.

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу

Найпопулярнішими стилями реєстрації на сьогоднішній день є  український стиль, вінтажний стиль, класичний стиль, середньовічний стиль, романтичний стиль та пісочна церемонія.

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу – місце проведення

Саме слово “виїзна” в назві церемонії говорить про те, що проводити її можна будь-де.  Чи то на лісовій галявині, чи на пляжі, чи середньовічному особняку чи в італійському подвір’ї з характерними арками та колонами – головне, щоб місце проведення відповідало стилю самої церемонії.

Але, дуже важливими є відстань до зали, де має відбуватися саме весілля і спосіб добирання. Наприклад, якщо до місця проведення церемонії потрібно їхати дві години і ще дві потрібно потратити на зворотню дорогу, тоді потрібно добре продумати місце збору для гостей і спосіб їх транспортування. А ще краще спробувати знайти місце десь ближче, щоб не мучити ваших гостей і не витрачати стільки безцінного весільного часу.

Заслужено великою популярністю користуються виїзні церемонії, котрі відбуваються безпосередньо в весільному залі або поряд з ним. Тоді гості, котрі прийшли на весілля, зможуть одразу привітати наречених і пройти на свої місця за столом.

Стилізоване весілля

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу – декор дуже важливий

Звичайно, виїзну церемонію реєстрації шлюбу можна провести за звичайним столиком, чи навіть без нього. Але набагато гарніше це дійство буде виглядати з відповідним декором, який біде підкреслювати і підсилювати стиль церемонії. Наприклад, якщо це пісочна церемонія, дуже доречними будуть пальми у вигляді арки і гавайська сорочка у ведучого, навіть іграшкові папуги та шум моря у музичному супроводі.

Якщо вам більше подобається вінтажний стиль – тоді доречними будуть старі макінтоші, механічна друкарська машинка, капелюхи, рамки, відповідного часу стільці та інше.

Словом, кожному стилю притаманні свої елементи та свій шарм. незмінними залишаються тільки квіти. Вони завжди знайдуть своє місце в декорі, але їх вибір також повинен відповідати стилю церемонії.

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу – головні моменти

Головний момент, котрий відрізняє  пострадянський ритуал реєстрації шлюбу в  РАЦСі і сучасну виїзну церемонію – це не декор, місце чи стиль. Центральним елементом виїзної церемонії є обіцянки, котрі молодята складають одне одному в цей час. Так, власне ці слова, які ви скажете під час церемонії, власне ті погляди і ці ніжні дотики, якими ви обміняєтесь – перетворять цей обряд на сповнене ніжності, любові та поваги романтичне дійство.

Тому, дорогі молодята, не пошкодуйте часу і приділіть максимум уваги тим словам, які ви скажете одне одному в цей романтичний момент.

Не варто говорити про якісь смішні обіцянки, на зразок: “Я буду дивитися з тобою мультики чи серіали”, або: “Я приготую тобі романтичну вечерю”.  Ви ж не збираєтеся прожити разом рік чи два – шлюб – це на все життя. Принаймні завжди хочеться вірити в це.  Подивіться на кохану людину – що ви готові для неї зробити? Що ви хочете їй пообіцяти? Слухайте своє серці і воно вам підкаже ті, найнеобхідніші слова і найважливіші слова.

Весілля, Стилізована розписка , , , ,
One Comment
  1. А от в мене на весілля одного разу молодий дав смішну обіцянку “подарую тобі машину”. І в кінці весілля подарував)

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *