18.07.2014

Пісочна церемонія реєстрації шлюбу

Пісочна церемонія реєстрації шлюбу

В попередній публікаціях я багато розповідав про виїзні церемонії реєстрації шлюбу і ось нарешті сьогодні, одна з моїх улюблених – Пісочна Церемонія.

За останні кілька років молодята все частіше почали цікавитися новими, незвичними весільними обрядами та традиціями і активно використовувати їх у свої весільних церемоніях.  Однією з таких новинок стала пісочна церемонія, яка вже давно широко поширена на Заході.

Пісочна церемонія – історія походження

Весільна пісочна церемонія, або в оригіналі – The Unity Sand Ceremony перекладається як – «об’єднувальна пісочна церемонія». В ході Пісочній церемонії молодята засипають пісок двох кольорів в красивий посудину, що символізує з’єднання двох життів в одне ціле.

З найдавніших часів Пісочна церемонія проводиться при одруженні на Гаваях. У краях, де немає недоліку в прекрасних пляжах, прийнято відзначати весілля на березі океану. Цілком природно, що пляжний пісок на Гаваях став неодмінним атрибутом весільного дійства. До того ж, на Гавайських островах, що мають вулканічне походження і кілька діючих вулканів, безліч пляжів з різнобарвним піском – білосніжним, золотим, червоним і навіть синім.

У другій половині 20 століття в Америці увійшло в моду проводити весілля на теплих тропічних островах, і Гаваї, де літо цілий рік, стали ідеальним місцем для проведення виїзного одруження. Цілком природно, що Пісочну церемонію, знайому тільки аборигенам, швидко перейняли американці «з материка». І в 90-х роках церемонія стає популярним ритуалом на весіллях в США, а згодом і в цілому світі. В нашій країні пісочна церемонія ще не є настільки популярною, але впевнено завойовує серця  молодят.

Пісочна церемонія – що вона символізує

У нареченого і у нареченої знаходиться по посудині з піском певного кольору. Кожна ця посудина символізує індивідуальність кожного до весілля. Після певних слів ведучого, наречений і наречена одночасно насипають пісок в іншу загальний посудину.  Так само як піски з різних посудин змішуються в єдине ціле, так і наші наречений наречена тепер будуть неподільним цілим.

Якщо наречений і наречена будуть засипати пісок по черзі, з витриманими інтервалами, пісок утворює неповторний візерунок, де смуга піску нареченого буде чергуватися зі смугою нареченої. Якщо засипати пісок разом, тоді візерунок в посудині виявиться менш впорядкованим, але зате більш цікавим і непередбачуваним.

На згадку про вашу пісочну церемонію на довгі роки залишається оригінальна посудина з різнокольоровим піском.

На завершення хочу подякувати своїм хорошим друзям, відеооперторам  Тарасу та Арсену Рузановим, котрі знімали та монтували це відео.

Весілля, Весільні традиції, Організація весілля, Стилізована розписка, Щось цікаве , , , , , ,
2 Comments
  1. Ми проводили піщану церемонію і всім гостям дуже сподобалося. Це було щось нове і до того часу не відоме:) Добре, що я наткнулась на ту інформацію в інтернеті, бо наша тамада про такий ритуал навіть не підозрювала:))

  2. Дякую Роману за відео. Гарно сказано і показано. Взяв на замітку))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *