23.03.2012

TEDxSvobodaAve Salon “Проспект вільних ідей”

TEDxSvobodaAve Salon "Проспект вільних ідей" Вчора, 22 березня 2012 року, в приміщенні книгарні “Є” на проспекті Свободи, 7 у Львові проходив захід TEDxSvobodaAve Salon “Проспект вільних ідей”.

Під враженням від попереднього TEDxLviv “Точка перетину”, я чекав від цієї зустрічі принаймні не меншого ефекту. Але враження склалися неоднозначні. Хочу одразу сказати, що не ставлю собі зараз за мету покритикувати захід в цілому, просто поділюся своїми спостереженнями. Маю надію що в подальшому мої зауваження допоможуть оргкомітету підвищити рівень таких конференцій.

Місце для проведення TEDxSvobodaAve Salon “Проспект вільних ідей”

Підозрюю, що оргкомітет конференції не розраховував на велику кількість відвідувачів, тому було обрано невелике приміщення книгарні “Є”. При всій моїй повазі до адміністрації книгарні, в їх конференц-залі можна проводити заходи на 20-30 відвідувачів. В іншому випадку ні посадити всіх гостей неможливо, ні забезпечити їх зручним оглядом доповідачів, неможливо.

TEDxSvobodaAve Salon "Проспект вільних ідей"

На TEDxSvobodaAve Salon “Проспект вільних ідей” завітало, за моїми приблизними підрахунками, близько 70 відвідувачів, тому огляд у тих, хто прийшов останнім, був дуже обмеженим.

Технічне забезпечення TEDxSvobodaAve Salon “Проспект вільних ідей

Кожен громадський захід для забезпечення певного рівня комфорту, в сучасному суспільстві вимагає технічного супроводу. Як то, інтернет, якісний звуковий та світловий супровід та засоби візуалізації.

TEDxSvobodaAve Salon "Проспект вільних ідей"

І, якщо зі звуковим забезпеченням доповідачів можна було ще миритися (хоча бажано в 21 столітті для таких заходів уже використовувати радіо-мікрофони), то на час обговорення вільних мікрофонів у залі не було. Два світлових прилади світили куди завгодно, але тільки не на доповідачів. Причому, в більшості випадків, вмикався тільки один.  Маючи хороший плазмовий телевізор, всі ролики чогось транслювалися через проектор на екрані. А це створювало додатковий дискомфорт для відео-зйомки та для перегляду роликів. Словом цей момент був продуманий зле.

Програма TEDxSvobodaAve Salon “Проспект вільних ідей”

Зовсім незрозумілим для мене став початок конференції. Ведучий Ігор Блистів, без будь-якого привітання, сидячи та без мікрофона почав бубніти собі під ніс якийсь текст. Його не було не тільки видно, але й чути.

TEDxSvobodaAve Salon "Проспект вільних ідей"

Ситуацію виправили ролики зі світових TEDx-заходів.  Вони були гарно озвучені і переклад був досить коректний. Меседжі роликів були зрозумілими та актуальними для нашого міста.

Цікавим, дотепним та змістовним став виступ Олеся Дзиндри (Музей ідей) під назвою “Ідеї без контрацепції”. Одразу відчувалося, що людина неодноразово виступала перед публікою, добре її відчуває та вміє нею керувати. Ну і з імпровізацією в пана Олеся все теж просто прекрасно.

TEDxSvobodaAve Salon "Проспект вільних ідей" Олесь Дзиндра (Музей ідей) - "Ідеї без контрацепції"

Протилежні почуття в мене викликала спільна доповідь Данути Кріль та Віталія Кириліва на тему “Лійка. Територія дизайну”. Ніби й ідеї, котрі вони демонстрували, біли цікавими і слайди правильні показували, але в мене склалося враження, що їх доповідь була повною імпровізацією, котра попередньо не готувалась. Передавання слова один одному не несли підсилюючого ефекту, а стрибання з теми на тему взагалі збивало з думки, котру вони пробували донести.

TEDxSvobodaAve Salon "Проспект вільних ідей" Данута Кріль та Віталій Кирилів - "Лійка. Територія дизайну"
Та найбільшою несподіванкою для мене стала неготовність Данути Кріль та Віталія Кириліва сприймати критику.

Підводячи підсумки заходу можна сказати, що хлопці та дівчата роблять гарну і потрібну справу, але при цьому зовсім не можна розслаблятись. Адже успіх кожної справи залежить від наполегливої праці та ретельної підготовки.


Партнер посту: Если вы ищете лодочные моторы для своего плавсредства, обязательно перейдите по этой ссылке. Думаю, что-то для себя подберете.

Конференції та презентації, Щось цікаве , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *