21.03.2012

Які квіти дарувати на весілля?

Букет квітів на весілляМабуть, жодне весілля не обходиться без квітів. Весільний букет у всі часи був складовою частиною церемонії одруження. Недарма до цих пір існує повір’я, що квіти, подаровані молодятам, можуть якимось чином визначити все їх подальше життя.

То ж який букет вибрати?

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в будь-який квітковий магазин і вибрати букет що вам сподобався. Але весілля – це особлива подія для молодят. Це свято, яке запам’ятається їм на все життя. І тому до даної події потрібно готуватися завчасно, щоб продумати всі деталі і дрібниці.

Вирушаючи за весільним букетом, ми шукаємо романтичну, світлу композицію, яка буде трохи більше ошатна і оригінальна, ніж та, що ми купили б на інше свято.

Найчастіше у весільному букеті зустрічаються троянди, лілії, орхідеї, гербери, хризантеми. “Головна роль” залишається у троянд – саме вони, як правило, вважаються квітами, що символізують любов та ідеальну красу. Багатство відтінків і сортів троянд дає можливість складати різні комбінації. Але не варто забувати про те, що на весілля краще вибирати світлі, ніжні кольори, та краще обійтися без бордових “важких” тонів. Також у багатьох людей упереджене ставлення до жовтого кольору, який асоціюється з розлукою, зрадою, і тому не завжди вітається у весільному букеті.

Завжди урочисті і доречні на весіллі білосніжні кали. Вони не вимагають додаткових прикрас та вигадливого оформлення букета. Орхідеї, лілії, фрезії теж прекрасно вписуються в атмосферу весільного дійства. А от чого не потрібно дарувати на весілля: гвоздики, іриси, гладіолуси. Ці квіти можуть викликати сумні асоціації.

Букет квітів на весілля

Форма і композиція букета, який ми обираємо, залежить не тільки від фантазії флориста, а й від того, як ми будемо підносити букет. Зараз, як правило, квіти вручаються безпосередньо в ресторані. Молодята беруть квіти, а потім передають їх свідкам. Ті розставляють квіти у вази. Більшість букетів ввечері “доїжджають” до будинку молодят і тішать їх ще кілька перших днів після весілля. Тому важливо, щоб стебла квітів були не занадто довгими і не занадто короткими, а упаковка ошатною, але зручною. Чудове рішення – кошик з квітами, в ній букет буде виглядати незвично, його зручно переносити і легко розмістити на бенкеті в будь-якому приміщенні. У подібних композиціях в основу закладається просочена флористичним розчином губка, яка дозволяє букету протриматися тривалий час без додаткового клопоту для його щасливих володарів.

Квіткова композиція на весілля

І нарешті, квітами ми можемо оформити свій подарунок, прикріпивши невеликий букетик або квітку до упаковки. Цей варіант для тих, хто прагне уникнути банальності і вважає застарілою традицією паперові банти з закрученими “на олівчик” кінцями. Квіти підбираємо в тон до упаковки – або в контрасті до неї – не дуже великі і бажано стійкі.

Весільний букет – це на чийсь погляд умовність. Але в той же час – чудова можливість взяти участь в оформленні святкового дійства, підтримати атмосферу свята в душі молодят і всіх, хто запрошений на весілля.


Партнер посту:  Интересным вариантом подарка может стать мобильный телефон нокиа с 3 01. При достаточно демократичной цене, он демонстрирует хороший функционал и современные коммуникационные возможности.

Весілля, Весільні традиції , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *