19.03.2012

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу

Реєстрація шлюбу у повітріМабуть кожен з вас хоча б раз в житті бачив урочистість реєстрації шлюбу в ЗАГСі. Довжелезні черги з молодят, батьків, гостей, завчений стандартний текст реєстратора “нині ви князь і княгиня… станьте на рушничок щастя…” низької якості фонограми на дешевеньких акустичних системах, словом дуже романтично.

А тепер згадайте будь-який американський чи європейський фільм, в якому вам зустрчалося весілля, і ви відразу уявите собі, як виглядає виїзна реєстрація. Зелена галявина, арка з квітів, килимова доріжка, стильно одягнені гості, що сидять на стільцях в білих чохлах по обидва боки від доріжки, «живі» музиканти, приємний чоловік реєстратор … Словом повна протилежність  стандартному “нині ви князь і княгиня… станьте на рушничок щастя…”

Переваги виїзної церемонії реєстрації шлюбу.

Така, здавалося б не довготривала церемонія реєстрації шлюбу, яка зараз практикується в наших ЗАГСах, а це близько – 10 хвилин, забирає у весільного дня багато часу. Адже до ЗАГСу потрібно доїхати зі всіма гостями, батьками, дружбами з дружками та інш. ,  у вихідний день, коли в більшості міст, рух центральною частиною обмежений – рахуємо від півгодини до години. Далі, вистоятися у черзі (дуже романтичний момент в день весілля) – це ще півгодини і, прослухати стандартне “нині ви князь і княгиня… станьте на рушничок щастя…” Тепер додамо ще час на дорогу від ЗАГСу до ресторану. Скільки втраченого часу нарахували? А цей час можна було з більшим успіхом потратити на цікаві фото та відео сесії.

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу

Стилізація виїзної  церемонії реєстрації шлюбу.

Гадаю, набагато цікавіше і зручніше організувати церемонію реєстрації вашого шлюбу або безпосередньо в ресторані (чи на прилеглій території), або в улюбленому молодятами романтичному місці. Погодьтеся, і часу зекономите і настрій покращите. Але наступну парадоксальну помилку роблять молодята, коли запрошують на виїзду церемонію реєстрації шлюбу працівників з ЗАГСу.  Добре подумайте – ви текли з ЗАГСу щоб у вас на весіллі знову прозвучало це “нині ви князь і княгиня… станьте на рушничок щастя…”?

Не думаю, адже під час церемонії реєстрації шлюбу, ви почуєте ці фантастичні слова “Оголошую вас чоловіком та дружиною!” Слова, від яких так солодко смокче під ложечкою і на душі стає затишно та спокійно. Тому раджу більш творчо підійти до церемонії, на якій вас оголосять чоловіком та дружиною. Використайте максимум фантазії, починаючи від стилю всієї церемонії і закінчуючи її текстом та людиною, котра буде вести церемонію. Адже це ваше свято, ваша найщасливіша мить в житті. Адже церемонія реєстрації вашого шлюбу має бути також максимально індивідуальною та цікавою і не має бути вона схожою на сотні та тисячі церемоній, які відбуваються в цей день для інших пар.

Церемонія реєстрації шлюбу в стилі епохи відродження

Подобається вам верхова їзда – задійте коней (на них можна приїхати верхи, чи батько може вести під уздечку білого красеня нареченої), полюбляєте рок-н-ролл – попросіть актора в образі в Елвіса Преслі провести церемонію в музиному стилі. Обмежити вашу фантазію можете тільки ви. Адже в цей день нічого неможливого для вас не буває.


Партнер посту: Недавно искал в Киеве место для проведения мальчишника и случайно наткнулся на Ночной Клуб Сорри Бабушка. Ну что вам сказать, круто вкусно необычно и креативно.  Рекомендую и обещаю – не пожалеете.

Весілля , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *