27.08.2014

Гаражний Розпродаж на підтримку воїнів в зоні АТО – як все відбулося

Гаражний Розпродаж

Як і обіцяв раніше, сьогодні хочу розповісти як пройшов Гаражний Розпродаж в підтримку солдатів в зоні АТО. Нагадаю , він проходив 8 серпня 2014 року на території Палацу мистецтв у Львові, на вулиці Коперника, 17.

Забігаючи наперед скажу, загалом на Гаражному Розпродажі було зібрано 17 841 гривню.  За ці гроші було придбано чотири металошукачі, прилад нічного бачення, два біноклі, чотири комплекти форми, та багато інших необхідних нашим військовим, речей.

А зараз спробую проаналізувати позитивні моменти та недоліки в організації Гаражного Розпродажу.

Гаражний Розпродаж – позитивні моменти

Найважливішим позитивом Гаражного розпродажу, на мою думку, стало те, що ми зібрали гроші для закупівлі необхідного обладнання для наших військових в зоні АТО.

Наступним позитивним моментом в організації Гаражного Розпродажу стало місце його проведення, а саме Львівський палац Мистецтв на вулиці Коперника, 17. Тут можна виділити кілька пунктів:

1) місце проведення розпродажу знаходиться на відкритому повітрі, але водночас і захищене від несприятливих погодних умов конструктивним вирішенням самого Палацу МистецтвГаражний Розпродаж
2) оскільки територія, де проходив Гаражний Розпродаж, належить до  Палацу Мистецтв, всі погодження потрібно було отримати тільки в директора пана Юрія Гнатковського, який активно пішов назустріч організаторам і навіть надав кілька десятків картин свого батька для аукціону та унікальні диски з записами творів Мирослава Скорика.

3) знову ж таки, завдячуючи Палацу Мистецтв, відпало питання підключення до електромережі необхідного технічного обладнання – питання вирішилося кількома електричними продовжувачами.

4) і ще одне питання вдалося вирішити завдяки допомозі директора Палацу Мистецтв Юрія Гнатковського – він любязно погодився надати в користування столи та стелажні конструкції для того, щоб можна було розмістити всі речі для Гаражного Розпродажу.

На перший погляд переваги вибору місця проведення Гаражного Розпродажу назвав усі, але, не виключаю можливості, що щось ще не врахував, тому залишаю за собою право виправитись.

Хочу окремо подякувати відомій львівській співачці Лілі Ваврін, котра з перших днів активно долучилася до організації Гаражного Розпродажу і допомогла залучити до нього українських митців, серед яких вокальна формація “Піккардійська терція “, Віктор Павляк, Оксана Білозір, Назар Савко,  Софія Федина, Павло Табаков, Нікіта Рубченко та багато інших.

Також дуже активно долучилися до Гаражного Розпродажу працівники Файного радіо “Галичина FM”, котрі не тільки постійно розповідали в ефірі про цю подію, але й надали багато своїх речей. А від від радіостанції “Галичина FM” було передано ексклюзивний вінок дизайнерської роботи в якості окремого лота на аукціон.

Гаражний Розпродаж

Загалом до участі в Гаражному Розпродажу долучилося дуже багато організацій та приватних осіб, хтось приносив свої особисті речі на розпродаж, хтось продавав морозиво каву та тістечка і гроші передавав у фонд розпродажу, хтось приходив та купував щось цікаве для себе і тим самим підтримував нашу армію.

garagny_rozprodag4

Гаражний Розпродаж – недоробки

Було б не правильно, якби я сьогодні не розповів про недоліки організації та недоробки з нашого боку. Отже, як на мене, трохи замало часу було виділено на організацію розпродажу і багато людей не дізналися, або дізналися дуже пізно про його проведення. Хоча й нібито медіа підтримка заходу була досить потужна, але, можливо, вона тривала трохи замало в часі. Цю недоробку можна сміливо покласти на організаторів, тобто і на мене, як співорганізатора.

Трохи забракло дівчаток- волонтерок, котрі б, у день проведення Гаражного Розпродажу, роздавали флаєри на вулиці і запрошували перехожих завітати. Можливо не зовсім вдало було вибрано години для проведення Гаражного Розпродажу, тобто з 16.00 до 20.00, хоча розрахунок йшов на те, що люди після роботи у п’ятницю прийдуть на розпродаж.

Але, на мою думку, найбільшим проколом був мій – я вирішив проводити міні-аукціони протягом всього Гаражного Розпродажу, тобто 10 міні-аукціонів з інтервалом у 20 хвилин. В теорії все виглядало гарно – коли б відвідувач не прийшов на Гаражний Розпродаж – він зможе взяти участь в одному з міні-аукціонів.  Але, на практиці люди, котрі могли позмагатися за лоти, приходили коли їм було зручно і в різний час. Через це не завжди були гарні змагання і не всі лоти було виставлено на аукціон.

Наступного разу буде враховано всі недоліки та недоробки і, я впевнений, наша допомога військовим в зоні АТО буде більш відчутною.

Вуличні дійства, Щось цікаве , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *