Дуже часто, в бажанні зробити весілля насиченим і цікавим, молодята вдаються до різних технічних засобів.
Одним з таких засобів є відеопроектор з екраном, на якому під час весілля демонструються фото та відео матеріали про молодят. Трапляються випадки, коли тих відео-проекцій так багато і такі вони “загадкові”, що гості вже не знають як на них реагувати.
Отже, “як?”, “де?”, “коли?”, “скільки”, “що?” показувати на екрані – про це піде мова в цій статті.
Яке відео чи фото показувати на весіллі?
В першу чергу те, яке буде цікавим не тільки молодятам, а й всім гостям. А найкраще гості будуть сприймати документальне відео. Сюди можна віднести: 1) фільм з урочистої реєстрації шлюбу, якщо вона відбувалася в інший день і за участю вузького кола гостей; 2) змонтовані фото та відео матеріали з мобільних телефонів, фото та відео камер молодят та їх друзів за час зустрічання; 3) ролик з моменту реального освідчення в коханні та пропозиції руки та серця 4) відео з подій, які молодята переживали разом до весілля (підготовка до весілля, екскурсія рідними для молодят місцями та інше).
Окремо варто відзначити художньо-документальні ролики до стилізованих весіль. Якщо, наприклад, весілля в американському стилі 20-30-их років, доречним буде фільм де молодята виступатимуть у ролі Боні і Клайда, а для середньовічного весілля гарно підійде ролик про Дон Кіхота та Дульсінею з молодятами у головних ролях.
Для ознайомлення гостей нареченого з нареченою і гостей нареченої з нареченим, часто використовується слайд-шоу з фото молодят в момент збору гостей та очікування молодят. Гості куштують аперитив та розглядають фото закоханої пари на великому екрані. Час проходить з користю і швидко.
Можна, звичайно, зняти ролик, де наречений прокидається зі страшного похмілля в колі своїх друзів і, наче в тумані, бачить красуню, закохується в неї і починає вести здоровий спосіб життя. Але таке відео більше підходить для антиалкогольної соціальної програми, ніж для весільного дня.
Скільки часу має тривати відеоролик?
Тут зовсім не працює принцип “чим більше – тим краще”. Скоріше навпаки, після шостої хвилини перегляду, гості починають нудьгувати, а після десятої – акуратно розходитись. Тому оптимальна тривалість відео – це тривалість однієї мелодії, тобто 3-5 хвилин.
З цього правила можуть бути виключення, які зумовлені концепцією свята та певними стилізованими вирішеннями. Наприклад, наречені мають за час перегляду гостями відео, переодягнутися в інші костюми для першого складного постановочного танцю чи у відео присутні моменти, коли молодята роблять якісь пояснення та коментарі в реальному часі.
І це правило зовсім не працює для слайд-шоу, котре демонструють гостям в очікуванні молодят під час аперитиву. І навіть навпаки, таке відео може транслюватися по колу кілька разів.
Скільки сеансів має бути у весільному кінотеатрі?
Тут все пояснюється простою формулою – кожне наступне відео сприймається в два рази гірше ніж попереднє. Тобто, якщо перше йде “на ура”, друге вже сприймається стриманіше, третє дивляться з ввічливості, а від четвертого просто тікають до фуршетів та на перекур. Напрошується висновок – краще дин раз потужно, ніж кілька разів…
Коли і де показувати відео?
Правильна відповідь на це запитання залежить від ресторану. Якщо всі гості, разом з молодятами, можуть, сидячи за столом добре бачити екран і гарно чути звуковий ряд відео, тоді краще показувати під час застілля. Якщо ж, для перегляду відео, потрібно вивести гостей чи на танцювальний майданчик, чи в інший зал, тоді відео краще показувати не під час застілля. Бо вивести всіх гостей з-за столу на 10 хвилин і знову повернути їх туди – займе набагато більше часу ніж сам перегляд фільму.
Але, в жодному разі не можна переривати танцювальну паузу переглядом відео. Його краще показувати або на початку танцювальної паузи, або на її завершенні. Але знову можуть бути виключення для особливостей сценарного ходу та стилізації весілля.
Технічний супровід відеофільму.
І на останок, не достатньо мати гарний відеофільм на флешці чи на іншому носії, потрібно перевірити наявність проектора та екрана, визначити відповідальну за забезпечення показу відео, людину (якщо цього не роблять самі оператори) і з’ясувати можливість вивести звук на акустичні системи.
Отож, приємного вам перегляду.
Партнер посту: Если вы собираетесь купить эпилятор, рекомендую сначала изучить все «за» и «против», выбрать оптимальную по цене и качеству модель и промониторить цены в интернете.
На весіллі де я була нещодавно показували відео-нарізку з загсу увечері після загсу, бо вийшовши з загсу, все скинули на одну флешку одній людині, яка до початку вечора усе змонтувала і всі змогли подивитись як кіно. всі були дуже вражені – ну, ті хто не був у загсі. питали: це що, було сьогодні о 12??? А дивилися о 17-тій. Так що от як, “до чего техника дошла”. А другий ролик був присланий гостями, які не приїхали на весілля. Він був дуже професійно зроблений, хотя учасницям – подружкам нареченої – по 18 років. Та головне – бажання! 🙂